Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rose Evelyn Constantine

YazarMesaj
Rose Evelyn Constantine
Gringotts Müdiresi
Gringotts Müdiresi
Rose Evelyn Constantine

Galleon : 106
Taraf : Karanlık
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Rose Evelyn Constantine Imgleft78/100Rose Evelyn Constantine Emptybarbleue  (78/100)

Rose Evelyn Constantine Empty
MesajKonu: Rose Evelyn Constantine   Rose Evelyn Constantine Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:28 pm

Rose Evelyn Constantine Banjoanakru4

• K i m i m B e n
  • Adı-Soyadı:Rose Evelyn Constantine
  • Cinsiyeti: Cadı
  • Burcu:Koç
  • Doğum Tarihi&Yeri: 19 Nisan-İtalya
  • Kan Statüsü:Safkan

• Mesleği: Gringotts Büyücü Bankası Müdiresi

Rose Evelyn Constantine Adszzhs

~ B e n i B e n Y a p a n Ö z e l l i k l e r i m~

• Gerekirse kuzey kutbu kadar soğuk gerekirse de magma kadar sıcakkanlı olabilirim. Kimseye kolay kolay güvenmem ama güvenini bana kazandıran kişiyi de ömrümün sonuna kadar hatırlarım. Kavgacı olmasam da yakınlarıma zarar verilirse gözüm döner. Eğer bana aksi bir şey yapılısa ömrümün sonuna kadar kin tutabilirim.

Rose Evelyn Constantine Adszydz

Akrabalarımı fazlasıyla önemserim. Kız kardeşim ve yakın arkadaşlarım hayatımın tek anlamlarıdır. Onlarsın ben bir hiçim psikolojisiyle herşeyimi onlar üzerine adayabilirim. Herkesle dost olmam. Özellikle Hufflepuff'lılardan iğrenirim. Bence dünya üzerindeki en basit yapılı varlıklar onlar. Dans etmeye bayılırım. Şarkı söylemek ve dans vazgeçilmezlerimdir. Bir de gitar çalmayı çok severim.Ciddiyimdir. Tabii sadce iş konusunda. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemserim. Banka müşterilerimiz bizim herşeyimizdir.
    Rose Evelyn Constantine Adszqmq

~G e ç m i ş i m~
    İtalya'da doğdum. Babamlar yalnız büyümemi istemediği için benden yaklaşık sekiz ay küçük bir kız kardeşim var. Ama biz sürekli birlikte hareket ederiz. Londra'da büyüdük. Okul vakti geldiğinde ben Hogwarts'ı seçmek istemesemde oraya gönderildim. Büyük anneme taparım. Özellikle de kekleri... Çikolatalı sufleyi onun gibi kimse yapamaz. Büyük babam bahçeye meraklıdır. Onunla gülleri buduyarak büyüdüm sanırım. Mezun olduktan sonra bir süre boş boş gezdim. Kendimi eğlenceye adadım. Param suyunu çekmeye başlayınca babam yardım eli uzatmadı. "Kendi kendine yaşama vaktin." dedi ve beni bıraktı. Ben de bankacı olmaya karar verdim.

Rose Evelyn Constantine Adszthx
    S e v d i k l e r i m~

Hayatımda çikolata kadar bir şeye daha aşık değilim heralde. Özellikle sufleye bayılıyorum. Hele de büyükannem yapmışsa. Bi gün Rusya'ya fiyordlu kıyıları gezmeye gideceğim. Müthiş yerler bence. Kedileri severim. O da sadece siyah olmak koşuluyla. Siyah ve yeşil rengine bayılırım. Zümtür yeşili en sevdiğim renktir. Slytherin mezunu olmama rağmen yılanlardan fazla hoşlanmasam da onlarsız halimiz ne olurdu? Her yerde fareler falan... Dostlarıma taparım dersem sanırım yanlış olmaz. Onlarla kavga etmekten çekiniyorum. Mücevherler benim en sevdiğim aksesuarlarımdır. Dediğim gibi Zümrüt taşına hastayımdır. Bütük kolyelerim elmas,pırlanta veya zümrüttür. Elbise dolabımın haricinde bir de takı dolabına sahip olmak benim en büyük gurur kaynaklarımdan biridir.

Rose Evelyn Constantine Adszo
    S e v m e d i k l e r i m~

Gereksiz insanlar dan nefret ettiğim kadar bir de ukalalar çıldırtır beni. Kuşlardan nefret ederim. Aralarında güzel tanımına uyabilecek tek kuş türü simsiyah tüyleriyle bütün cadıların dostu olan kargalardır bence. Bir de sesleri bayat çıkmasa... Yanımda bir erkek varsa ve kızlar ona göz dikmişlerse o kızların elimden çekecekleri vardır. Sünepe insanlara tahammül edemem. Hufflepufflıları da sevmem. Gryfindorluların bazılarına karşı nötrümdür bazıalrından iğrenirim.

[center]
    ..:L e j a n d:..

Rose Evelyn Constantine
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Rose Evelyn Constantine
    » Rose Evelyn Constantine
    » Bay Constantine'in Kasası
    » Bayan Constantine'nin Ofisi