AnasayfaEski ParşömenTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Duyuru Panosu


~ Phoenix ~ | Harry Potter Rol Oyunu 41-3

" Lütfen sitemize Ad-Soyad şeklinde üye olunuz!"

"Sitemiz yeni açılmıştır. Düzenlemeler devam etmektedir.
"Yeterli öğrenci sayısına ulaşıldığında Hogwarts açılacaktır.
"Sistemlerimiz yeni ve sitemize özeldir.


Cevaplanmamış mesajlar
 Forum KonularMesajlar
Son mesajlar

Büyü Dünyasına Duyurular

 
Yeni mesaj yok

İstek Kutusu

Site için önerilerinizi , isteklerinizi veya şikayetlerinizi özgürce dile getirebileceğiniz alan. İstek Kutusu normal kutular gibi değildir. İsteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi anında müdür ve müdürelere ulaştırır. Hiç bir zaman burada fikirlerinizi dile getirmekten sakınmayınız.

4104İstek
Ptsi Mayıs 04, 2009 1:16 pm
Amaranthiné Ines Cross Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Site Kurgusu

Sitenin akışını belirliycek kurgunun yayınlanacağı yer. Sitede canlılığı sağlamak adına yazılan hikayelerdir kurgular. Tüm oyuncular kurguya uymak durumundadır. Kurguda aktif olmak istiyorsanız başarılı RO'lar yapmalısınız. Bütün kurguları takip etmelisiniz. Ancak kurgularda önemli olan ana kurguya uygun olmasıdır. Ana kurgunun dışına çıkan kurgular kabul olunmayacaktır.

111. Sezon Kurgusu...
Paz Mayıs 03, 2009 7:35 pm
James Dean Caliente Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Rol Oyunu

Burada yeni gelen üyelerimiz Ro'larını puanlatabilir. Ro dersleri burada verilir ve aynı zamanda site içi Ro anlaşmaları buradan yapılır. Puanlarınız belirlendiğinde başlıklarınız kitlenecektir ve her hangi bir ititraz kabul olunmayacaktır. Ayrıca burada kesinlikle Ro Partneri aramak yasaktır!
Yeni mesaj yokPuanlama Merkezi, Yeni mesaj yokRo Dersleri, Yeni mesaj yokRo Anlaşmaları
56127Josephine.
Perş. Ocak 07, 2010 3:29 pm
Jessica Jaynes Son Mesajları Gör

Büyücüler ve Kimlikleri

 
Yeni mesaj yok

Dış Görünüş

Dış görünüzünüzü belirlemelisiniz. Nasıl göründüğünüz her şey demek olmasa da yeni tanıştığınız bir kişi ilk sizin dış görünüşünüze bakar. Sizde bu yüzden karakterinize uygun {çekici, sevimli, yakışıklı, karizmatik vb.} özellikleri taşıyan bir ünlü bulmalısınız. İşte burada size yardımcı olucak her şey mevcut.
Yeni mesaj yokÜnlü Listesi, Yeni mesaj yokAvatar - İmza Destek
215Ünlü Listesi Baş...
Perş. Ocak 07, 2010 3:31 pm
Josephine Pysean Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Gazete İlanları

İşsiz misiniz ? O zaman çalışmaya başlamalı ve kariyerinizde ilerleyerek büyücülük dünyasında söz sahibi olmalısınız.. Bunun için Londra gazetelerindeki birçok iş ilanından yararlanabilirsiniz.. Unutmayın işiniz hayatınızdır..
1839Mabelle Waldorf...
Ptsi Mayıs 04, 2009 1:54 pm
Calanthe Mabelle Waldorf Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Seçmen Şapka

Hogwarts'a yeni başladıysanız önce şatonun eşsiz güzelliğine alışın.. Daha sonra Ana Salondaki yemekte adınız okunduğun da gelin ve bu sihirli şapkayı başınıza geçirin.. Hogwarts'daki binanızı belirliyecek bu sihirli şapka sizi kişiliğinize göre değerlendirecek en iyi eşyadır..
3263Josephine.
Perş. Ocak 07, 2010 3:30 pm
Jessica Jaynes Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Karakterin

Londra'da oturan büyücülerin aileleri hakkındaki bilgilerin bulunduğu belgelerdir. Ayrıca bu belgelerde büyücülere ait bilgileri de bulabilirsiniz. Büyücülerin kimliklerinin yer aldığı bölümdür. Kendi kimliğinizi oluşturabilirsiniz. Kendinize ait farklı özellikleriniz burada yer almaktadır. Ailenizi belirlemeli ve kendinizi güvende hissetmelisiniz.
Yeni mesaj yokKimlikler, Yeni mesaj yokAileler
21128.Inwëll.
Ptsi Mayıs 04, 2009 1:54 pm
Inwëll Dora Solian Son Mesajları Gör

Londra

 
Yeni mesaj yok

Şehir Merkezi

Klasik bodur ağaçların yanı sıra, bir o kadar güzel manzaralara sahip olan bu şehir, büyücüler için tehlike arz edebilmektedir.Kalın tuğlalarla döşeli sütunların arasından King Cross'a geçişi sağlayan gizli bir duvar vardır.Büyücü ve Cadıların herhangi bir sihir yapmalarına karşın , bakanlık devreye girer.
Yeni mesaj yokKing's Cross Tren İstasyonu, Yeni mesaj yokGrimmauld Meydanı On İki Numara, Yeni mesaj yokCafe Lâthérs
00
Yeni mesaj yok

Diagon Yolu

Büyücü ve Cadıların en uğrak yeri olan Diagon yolu, yediden yetmişe herkeze hitap etmektedir.Genellikle I. sınıfların okul alışverişlerini yaptıkları bu yerde ayrıca, Gringotts büyücü bankası bulunmaktadır.Mağazalar bu diagon yolunu her zaman önemli kılmıştır.
Yeni mesaj yokOllivander'in Asa Dükkanı, Yeni mesaj yokÇatlak Kazan, Yeni mesaj yokMss. Sând'in Şeker Dükkanı, Yeni mesaj yokGringotts Büyücü Bankası, Yeni mesaj yokLâppagé'in Dondurmacısı, Yeni mesaj yokWeasley Şaka Dükkanı
1659Hesap Başvurular...
Ptsi Mayıs 04, 2009 1:49 pm
Inwëll Dora Solian Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Knockturn Yolu

Karanlığın hakim olduğu, diagon yolundan geçişin sağlandığı bu yerde karanlık büyücü ve cadılar her zaman yoğundur.Aydınlık taraftan gelenler burada hiçte hoş karşılanmayabilinir.Karanlık taraftaki bütücülere hitaben, karanlık mağazalar Knockturn yolunda bulunmaktadırlar.
Yeni mesaj yokIssız Sokak, Yeni mesaj yokSingo'nun Barı, Yeni mesaj yokSam & Peter 'in Karanlık Eşya Dükkanı
00
Yeni mesaj yok

Godric's Hollow

Aydınlık büyücü ve cadıların yanısıra, gizli karanlık taraftaki meçhul kişiler varlığını bu küçük kasabada sürdürmektedir.Tek tük binalar Godric's Hallow'da bulunurken , bataklık ve ormanlık alanlar fazladır.Henüz tehlikeye tâbi kalmamış olan bu yer, Ölüm yiyenlerin tehtidi altındadır.
Yeni mesaj yok Îbén Ormanı
00

Londra [ Önemli Alanlar ]

 
Yeni mesaj yok

Sihir Bakanlığı

Büyüce Dünya ile ilgili kararların alındığı yerdir. Büyücü aileminin bütün olayları burada gerçekleşir. Her şekilde buradan haberdar olunmalıdır. Büyücü kesiminin büyük bir bölümü çalışmaktadır. 
Yeni mesaj yokSihir Bakanının Ofisi, Yeni mesaj yok Esrar Dairesi, Yeni mesaj yokBüyüceşûra Genel Merkezi, Yeni mesaj yokSeherbaz Karargahı, Yeni mesaj yokSihirli Yasal Yaptırım Dairesi, Yeni mesaj yokSihirli Kazalar ve Felaketler Dairesi, Yeni mesaj yokSihirli Yaratıkların Denetimi Dairesi, Yeni mesaj yokUluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi, Yeni mesaj yokSihirsel Ulaşım Dairesi, Yeni mesaj yokSihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesi
00
Yeni mesaj yok

St. Mungo Sihirsel Hastalıklar Tedavi Merkezi

Londradaki en önemli sihirsel hastalıklar hastanesidir. Londra'nın en işlek sokaklarından birinde çok gizli bir şekilde bulunur. İçeride daima bir hareketlilik vardır. Her kattan bir hastanın sesi mutlaka gelir. Çalışanları her zaman güler yüzlü ve ilgilidir. Büyücü kesiminin hepsi yakalandıkları sihirli hastalıkalrdan kurtulmak için buraya gelirler. 
Yeni mesaj yokHasta Odaları, Yeni mesaj yokSt. Mungo Bahçesi
33On Dokuz Odası...
Paz Mayıs 03, 2009 5:29 pm
Oscar Dominic Schmitz Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Sihir Basını Binası

Son gelişmeleri naklen size aktaran sihir basınının bulunduğu yerdir. Büyücü dünyasının en yeni haberleri ve magazin dedikoduları hepsi buradadır. Hogwarts duvarlarının arkasında gizlenen gizem ve bakanlığın en çok mesai yaptığı suöçların hepsi buradan bildirilir. 
Yeni mesaj yokGelecek Postası, Yeni mesaj yokDırdırcı, Yeni mesaj yokCadı Kazanı
33Gelecek Postası,...
Paz Mayıs 03, 2009 2:08 pm
Candida V. Howard Son Mesajları Gör

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

 
Yeni mesaj yok

Giriş

Oldukça büyük bir giriştir. İçinebir  evin bile sığabileceği bir yerdir. Okulun üst tarafına çıkanmerdivenler ve ana salona açılan kapı karşılıklıdır. Tam ortasındabüyük bir heykel vardır. Yerleri parlak ve siyahtır. Duvarları eskigibi görünse de oldukça süslüdür. 
Yeni mesaj yokMerdivenler, Yeni mesaj yokAna Salon
00
Yeni mesaj yok

Zemin Kat

Zindanların ve Slytherin ortak salonunun bulunduğu bu kat giriş katının altındadır. Okulun en uzak bölümüdür. Oldukça soğuk ve kasvetlidir. Slytherin'li öğrenciler hariç hiç bir öğrenci bu katı sevmez. Ancak burası Slytherin'lilerin mekanıdır. İksir dersliği burda olduğundan öğrenciler buraya inmek zorundadır. Koridorları karanlık ve rutubetlidir.
Yeni mesaj yokİksir Dersliği, Yeni mesaj yokCeza Zindanları
00
Yeni mesaj yok

1. Kat

Okulun en işlek katlarından biridir. En sevilen ders olan Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersinin burada olması bu işlekliği arttırmıştır. Öğrenciler bu katı çok sever. Kat çevresinde bulunan portreler oldukça huysuzdur. Çünkü öğrencielr durmadan portrelere çarparlar.
Yeni mesaj yokAritmasi Dersliği, Yeni mesaj yokİhtiyaç Odası, Yeni mesaj yokKaranlık Sanatlara Karşı Savunma Dersliği, Yeni mesaj yokSihir Tarihi Dersliği
00
Yeni mesaj yok

2. Kat

İkinci kat manzarası pencereleri büyük olduğundan oldukça hoştur. Cadı heykelinin bulunmasına rağmen oldukça sessiz bir kattır. Kızlar tuvaleti burada olduğundan genelde zorunlu olmadıkça hiç bir öğrenci buraya uğramaz. <
Yeni mesaj yokTılsım Dersliği, Yeni mesaj yokKriptoloji Dersliği, Yeni mesaj yokKızlar Tuvaleti, Yeni mesaj yokGıcırdayan Derslik
00
Yeni mesaj yok

3. Kat

Düello Klübü burada olduğundan öğrencilerin en sevdiği kattır. Ayrıca Kriminoloji dersliğide buraya gelmelerini arttırmıştır. Bu dersliği merak eden öğrenciler ders aralarında bir kaç ker üçüncü kata uğrarlar.
Yeni mesaj yokBiçim Değiştirme Dersliği, Yeni mesaj yokKriminoloji Dersliği, Yeni mesaj yokKütüphane, Yeni mesaj yokDuello Kulübü
00
Yeni mesaj yok

4. Kat

Buraya genelde Gryffindor'lu öğrenciler dışında kimse uğramaz. Kehanetle uğraşmayı sevenler bir kaç kere uğrasada burası tamamen Gryffindor'lu öğrencilere aittir. Ortak salonlarıda burada olduğundan hep buradadırlar. Yeni mesaj yokKehanet Dersliği
00
Yeni mesaj yok

5. Kat

Ravenclaw ve Hufflepuff öğrencilerinin uğrak yeri olan bu kat oldukça sessizdir. Yanan odanın çatırdayan sesleri dışında bir şey duyulmaz. Ravenclaw'lu öğrencielrin kitap kurtluğu ve Hufflepuff'lı öğrencilerin suskunluğu
Yeni mesaj yokYanan Oda
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Kuleleri

Kulelerin olduğu yerdir. Burda hava oldukça ılımandır. Müdür'ün odası burda olduğu bilinmektedir. Ayrıca öğrenciler mektup yollamak istedikelrinde geldikleri ilk yerdir. Astronomi kulesinin manzarasını seven öğrenciler ge
Yeni mesaj yokHastane Kanadı, Yeni mesaj yokMitoloji Kulesi, Yeni mesaj yokAstronomi Kulesi, Yeni mesaj yokMüdür / Müdüre 'nin Odası, Yeni mesaj yokBaykuşhane
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Bahçesi

Ders aralqarında dinlenme mekanı olan bahçe oldukça neşelidir. Bahçenin ortasında büyük bir havuz vardır. Öğrenciler güzel günlerde ağaçların altına uzanarak ders çalışmayı çok severler. Ayrıca çiçek kokuları büyün bahçey
Yeni mesaj yokBitkibilim Alanı, Yeni mesaj yokUçuş Alanı, Yeni mesaj yokQuidditch Sahası, Yeni mesaj yokHogwarts Bahçesi
00
Yeni mesaj yok

Hogwarts Koruma Sınırındaki ve Dışındaki Alanlar

Hogwarts Büyücü Okulunun dışında karanlık yerlerdir. Öğrencilerin buralara gitmesi yasak ve tehlikelidir. Bazen ceza amaçlı gidebilirler ancka bir Profesör'ün haberi olmaksızın asla buralara uğrayamazlar. Özellikle Yasak<
Yeni mesaj yokBekçi Kulübesi, Yeni mesaj yokŞamarcı Söğüt, Yeni mesaj yokYasak Orman, Yeni mesaj yokKayalıklar, Yeni mesaj yokKara Göl
00

Hogsmade

 
Yeni mesaj yok

Bağıran Baraka

Hogsmade'in yakınlarındaki terk edilmiş ve korkunç barakadır. Girilmesi yasak olsa da birçok kişi içine girmektedir. Fakat bazı girenlerden bir daha haber alınamamıştır.Ancak son dönemde barakadan gelen sesler kesilmiş ve tenhalaşmıştır. Kimse artık girmeye cesaret edemese de baraka oldukça güvenli bir hal almıştır.

00
Yeni mesaj yok

Madam Puddifoot'un Çay Dükkanı

Hogsmade'in en sıcak köşelerinden biridir. Genelde mutlu çiftlerin ziyaret ettiği camları her daim buğulu muhteşem bir dükkandır. Dükkana girildiğinde teza bitki çaylarının kokusu etrafa hakim olur. Dekarasyon oldukça neşeli ve hareketlidir. Durmadan bir çaydanlık tüter. 
00
Yeni mesaj yok

Mr. Bifos'un Sıcak Çikolatacısı

Hogsmade'deki tek çikolatacıdır. Burada özellikle kışın öğrenciler sıcak çikolata veya çeşit çeşit kahvelerle ısınırlar. Her daim derin bir kahve kokusu hakimdir. Camları büyük ve dükkan aydınlıktır. Dükkanın içi öğrenciler için puflarla donatılmıştır. Çikolata dolu bir dükkan olmasının neşesi hakimdir. 
00
Yeni mesaj yok

Domuz Kafası

Hogsmade'de yer alan küçük bir bardır. Buradaki kaymak biraları çok sert ve güzeldir. Genelde karanlık büyücüler takılır. Bu yüzden öğrenciler için pek tercih edilmez. Biraları kendi kapaklarında verdiklerinden size öneri kendi bardağınızı getirmeden buraya uğramayın. 
22Masa 1
Paz Mayıs 03, 2009 12:14 pm
Eurydine Nores Violét Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Üç Süpürge

Hogsmade'deki barlardan biridir. Burada rezervasyon yaptırarak konaklayabilirsiniz. Genelde öğrenciler gittiği için kaymak birası sert değildir. Bu yüzden herkezce tercih edilen bir mekandır. Bardan ziyade bir cafe gibi kullananlar çoktur. 
27Buluşma...
C.tesi Mayıs 02, 2009 10:08 pm
Bãsilius Lérs Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Hog's Head

Domuz kafasından daha büyük olan çok özel içkilerin bulunduğu bir mekandır. Geceleri Hogwarts'dan kaçan öğrencilerin uğrak yeridir. İçkiler genelde aşırı sert olduğundan öğrencilerin Hogwarts'a dönmesi biraz zaman alır. Derin bir müzik çalmaktadır. Bar büyük olmasına karşın dışarıdan oldukça ufak görünür. Alt katında konaklamak için odalar vardır.

00
Yeni mesaj yok

Nymph Cafe

Hogsmade bulunan Nymph Cafe~,öğrenciler veyetişkinler için yapılmış bi cafe'dir.İçki ve diğer alkolsüz içeceklervardır.Her insan tipine uyan düzenlemeri ve bölümleri vardır.

77Masa 1
Paz Mayıs 03, 2009 11:51 am
Stéfani Joanné Violét Son Mesajları Gör

Diğer Mekanlar

 
Yeni mesaj yok

İtalya


Yeni mesaj yokDé Saboriano
55Açık Büfe !
Paz Mayıs 03, 2009 9:14 pm
Jason Marque Quintiana Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Fransa


00
Yeni mesaj yok

Amerika


Yeni mesaj yokEclipse Bar
00
Yeni mesaj yok

İngiltere


Yeni mesaj yokSkeleton Johnny & Ashes
00
Yeni mesaj yok

Macaristan


00
Yeni mesaj yok

Yunanistan


00
Yeni mesaj yok

Japonya


00
Yeni mesaj yok

İrlanda


00

RO Dışı

 
Yeni mesaj yok

Phoenik{S}özlük

Üyelerimizaçılan başlıkları, sohbet etmeden, kendilerine göre yorumlamaktaserbestler bu bölümde. Konuları istediğini kadar sövebilir,övebilirsiniz... Değişik bir Ekşi Sözlük klonudur. İyi Eğlenceler.

1146Nasıl Bilirdiniz...
Ptsi Mayıs 04, 2009 1:48 pm
Macias Antúnez Violét Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Dost Siteler

~ Phoenix RO
~ Sihir Dünyası RPG
Dostlarımıza ulaşabilmek için TIKLAYIN !
00
~ Phoenix ~ | Harry Potter Rol Oyunu Empty
Günün aktif konuları
Bugünün en iyi 20 yollayıcısı
En iyi 20 yollayıcı
Kimler hatta?
Kimler hatta?Kullanıcılarımız toplam 1347 mesaj attılar
Toplam 122 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: HaRRy Potter
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir
Sitede bugüne kadar en çok 21 kişi C.tesi Mayıs 02, 2009 6:37 pm tarihinde online oldu.

Kayıtlı kullanıcılar : Yok
Bugün doğum gününü kutlayan üyeler: Tom Welling (26)
7 gün içerisinde hiçbir üye doğum günü kutlamayacaktır.
Gruplar : [ Karanlık Lord / Lady ][ Sihir Bakanlığı ][ Gringotts Çalışanları ][ Sihir Basını ][ Şifacı ][ Seherbaz ][ Dükkan Sahibi ][ Hayalet ][ Gryffindor ][ Ravenclaw ][ Slytherin ][ Hufflepuff ][ Rol Oyunu Ekibi ]

Yeni mesaj varYeni mesaj varYeni mesaj yokYeni mesaj yok  Forum kilitlenmiştirForum kilitlenmiştir