Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Clementine Schmitz O.o°

5 posters
YazarMesaj
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Galleon : 67
Doğum tarihi : 09/03/94
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz O.o° Imgleft97/100Clementine Schmitz O.o° Emptybarbleue  (97/100)

Clementine Schmitz O.o° Empty
MesajKonu: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 10:44 pm

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-Johansson-scarlett-johansson-117973_299_472 Clementine Schmitz ׺°”˜`”°º×

Clementine Schmitz O.o° Ea714add92f51db01a13619np8

Doğum Tarihi ~ 5 Ekim
Doğum Yeri ~ Berlin
Yaş ~ 15
Burç ~ Terazi
Uyruk ~ Alman
Bildiği Diller ~ Almanca ^^ İngilizce ^^ Fransızca ^^ İspanyolca
Asa ~ Meleksi Karanlık // 19 inc, Unicorn teli, Çınar (Gümüş)
Sihirsel Soy ~ Safkan
Tarafı ~ Karanlık
Başarılı Olduğu Dersler ~ Kriptoloji - Aritmasi - KSKS
Okuduğu Okul & Bina ~ Hogwarts ^^ Ravenclaw
Clementine Schmitz O.o° ICONATOR_9f74e3c5add0c9e9365d8b74470057ff

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-5356380-100-100 Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-5356377-100-100 Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-5356376-100-100

Sessiz ama derinden #^^
Yüzünden, karakterinden ve gözlerinden asla kaybolmayan şey derinliktir. Bu derinliğini sessizliği ile harmanlayıp ortaya mükemmel bir güzellik ve başarı çıkartır. Gerekmedikçe konuşmaz, az ve öz olmak tercihidir. Herkesin peşinden gittiği bir şeye gitmektense kendi yolunu çizmeyi tercih eder. Kendini tanıtmayı sevmez. Onu tanımak için çaba göstermek gerekir. İyi bir dinleyici olduğundan herkes onu yakın arkadaşı olarak görebilir ama Clementine'ın yakın arkadaşı çok azdır. Sırlarını paylaşmaktan hiç hoşlanmaz. Sevgilisine bile tam olarak güvenebildiği söylenemez. Küçüklüğünden beri mükemmel kıvrak bir zekası vardır. Merakı onu okumaya, araştırmaya yönlendirir. Çok sayıda kitap okur ve okuduğu şeyleri unutmaz. Sevmediği insanları zekasıyla alt etmeyi tercih eder. Bazen ukala olabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. Ruh hali çok değişkendir, güldüğü bir şeye birden ağlayabilir. Birden sevip birden nefret edebilir. Bu sebeple bazen dengesiz olur. Kendine güvenir ve başkasına kendini ezdirmez. Oldukça hırslıdır. İstediğin gerçekleştirmek için elinden geleni yapar. En büyük arzularından biri Karanlık Lady gibi olabilmektir, ona adeta tapar ve onun favorisi olmak için uğraşır. Kitap okumadığı zamanlar piyano ve gitar çalmaya bayılır. İleride bir müzisyen olmayı bile düşünüyor. Ayrıca sesi de çok güzeldir.

Clementine Schmitz O.o° Nylonmagazinescarlettjo

Asil, ciddi ve büyüleyici #^^
Ailesinin damarlarında akan asil kan Clementine'ın her hareketine yansır. Zarif ve narin yapısı ciddi ve güvenli bir tavırla birleşir. Oturması, kalkması her şeyi zariftir. Duygularını belli etmez ama isterse tek bir bakışıyla her şeyi anlatabilir. Uzun, açık sarı renkte ve dalgalı saçları vardır. Saçlarını açık bırakmayı tercih eder. Gözleri turkuaz renkte ve büyüktür. Çok derinden bakar. Dudakları dolgundur. Makyaj yapmayı sevmez. Sadece kırmızı ruj kullanır, bazen rimel de sürebilir.

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-Johansson-scarlett-johansson-462312_347_493

Sevdikleri #^^
~~ Piyano çalmak ve şarkı söylemek
~~ Karanlık Lord ve Lady
~~ Toprak
~~ Deniz
~~ Satranç
~~ Kitaplar
~~ Zeka
~~ Astrofizik
~~ Aritmasi
~~ Karanlık Sanatlar
~~ Ateş Viskisi
~~ Nergis Çiçeği
~~ Eski Şeyler
~~ Rowena Ravenclaw
~~ Siyah ve Kırmızı
~~ Unicorn

Clementine Schmitz O.o° Nylonmagazinescarlettjoq

Sevmedikleri #^^
~~ Kehanetler (Geleceği biliyorsam yaşamanın ne anlamı var)
~~ Salaklar
~~ Her şeyi bildiğini sananlar
~~ Boş Konuşmalar
~~ Ezikler
~~ Et (Vejetaryanım)
~~ Sanattan Anlamayanlar

Clementine Schmitz O.o° Elle-scarlett-johansson-1405593-350-510

Spoiler:

Spoiler:

En son Clementine Schmitz tarafından Ptsi Mayıs 04, 2009 12:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz O.o° Imgleft97/100Clementine Schmitz O.o° Emptybarbleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 10:45 pm

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-4199419-100-100 Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-4199410-100-100

Olumlu
Birtanem <3 Sensiz nasıl yaşarım bilemiyorum
Sırdaşım. Sana güvenim sonsuz
İyi ki varsın
Tanıştığıma memnunum
Sohbetini seviyorum
Şimdi hatırlayacağım seni

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-3960462-99-100

Olumsuz -
Ölümün benim elimden olacak
Bulaş bana da gör gününü
Pislik olmaktan zevk mi alıyorsun?
Gözüme gözüküp sinirimi bozma yeter
Salak olmak için çok uğraşıyor musun?

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-3960458-100-100

Duygusal <3
Uçuyorum sanki, nefesim kesilir gibi oluyor... Sebebi sensin
Kalbim daha mı hızlı atıyor ne?
Seni görünce mükemmel olmak geliyor içimden
Duyduğuma göre bana karşı boş değilmişsin
Geçmişi anmaya gere yok

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-5526944-100-100

Büyükler ->
Her yönünle örnek alıyorum seni
Bana yardımcı oluyorsun, teşekkürler
İyi birisin
Küçüklerine biraz sevgi göstermeyi dene
Gıcığın tekisin
Yaşına hürmet ediyorum, yoksa bitmiştin

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-4199369-100-100

Aile *
Anne
Baba
Kardeş
Kuzen
Diğer

En son Clementine Schmitz tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 1:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:26 pm

Eklenmek isteyenler karakterim hakkındaki düşüncelerini veya kurgu belirtsin. Belirtmezseniz eklemeyeceğim.

En son Clementine Schmitz tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 1:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:26 pm

Clementine Schmitz O.o° ScarlettjohanssonailmhsClementine Schmitz O.o° Scarlettjohanssonailmhs

LEJANT #^^

''Her yönünle örnek alıyorum seni''
Clementine Schmitz O.o° KasieIcon024
April Jacquéline Fioré

Sana gerçekten tapıyorum, zaten başka ne olabilir ki. İnan bana sana karşı olan herkesin ölümü benim elimden olacak. O kadar mükemmel, asil, zeki ve güzelsin ki... İleride kesinlikle seni gibi olacağım. Favorin olma şerefini kimseye vermem. Emirlerini bekliyorum Lady'm.

Clementine Schmitz O.o° 001
Kyle Miller

Clem ve Kyle ilk senelerinden beri tanışırlar. Ortak derslerde sohbetleri olmuştur. Çok fazla görüşmezler. Clem onu hoş bulur ama fazla bir arada olamadıklarından bu durum daha ileriye gidememiştir.

En son Clementine Schmitz tarafından Paz Mayıs 03, 2009 12:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Kyle Matthew Miller
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Kyle Matthew Miller

Galleon : 65

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz O.o° Imgleft92/100Clementine Schmitz O.o° Emptybarbleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:59 pm

Clementine Schmitz O.o° 001

Kyle okulda aylak aylak dolaşırken Clementine'i gördü. Daha önceden bir kaç ortak derse beraber girmişlerdi. Ara sıra muhabbetleri olsa da kendisiyle fazla yakınlık kurmamıştı. Ancak bu kuramayacağı anlamına gelmiyordu.

İstediğin yere ekleyebilirsin ^^
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 9:59 pm

eklendi ^^
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
April Jacquéline Fioré

Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Taraf : Dark Side

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz O.o° Imgleft100/100Clementine Schmitz O.o° Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 11:58 pm

April Jacquéline Fioré demiş ki:

{Clementine Schmitz}

Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-3960462-99-100Clementine Schmitz O.o° Scarlett-scarlett-johansson-3960458-100-100
    Bu Ufaklığı gerçekten sevdim. O bilmesede Hogwarts'da onu izliyorum. Gerçek bir gelecek vaat ediyor. Sanırım ileride gerçekten iyi bir Ölüm Yiyen olabilir. Ders notları güzel. Oldukça zeki.. Benim gibi acı çekmesini istemem ama acıya duyarlı olmalı. Ölümün kutsallığını görmeli. Ancak o zaman tam anlamıyla bir Ölüm Yiyen olabilir. Diğer toyların aksine bu kız iyi bir iş çıkartır. Hem güzel, hem zeki onda kendi gençliğimi görüyorum. Sanırım gerçekten sevdiğim bücürlerden. İleride onunla iş yapmak için sabırsızlanıyorum. Çabuk büyü ufaklık!

Clementine Schmitz O.o° KasieIcon027 Clementine Schmitz O.o° KasieIcon024
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:17 am

eklendi^^
Naunet Bronwen
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
Naunet Bronwen

Galleon : 30
Doğum tarihi : 30/12/92
Taraf : Mars

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz O.o° Imgleft74/100Clementine Schmitz O.o° Emptybarbleue  (74/100)

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 10:06 am

Clementine Schmitz : Naunet Clementine'i sever ve ondan küçük olmasına rağmen iyi anlaşırlar. Naun kıvrak bir zekası olduğunu düşündüğünü Clementine ile sohbet etmekten hoşlanır.

+ Fazla Tanımasam da Yakınlık Duyduklarım
+ Selamım Olanlar

şeklinde ekledim seni, sen de kurguyu istediğin gibi yazıp eklersen sevinirim. ^^

]Clementine Schmitz O.o° 078s Clementine Schmitz O.o° 012pjl Clementine Schmitz O.o° 010q Clementine Schmitz O.o° 032
Claudia Wasseliné
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Claudia Wasseliné

Galleon : 41
Doğum tarihi : 26/11/94

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz O.o° Imgleft98/100Clementine Schmitz O.o° Emptybarbleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz O.o°   Clementine Schmitz O.o° Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 10:08 am

Clementine Schmitz O.o° Angela_lindvall_019_0
~ "İyi ki varsın!" ya da "Değer verdiklerim" gibisinden.
Kurgu: Aynı dönem ve aynı binada okuyorlar. Derslerde aralarında tatlı bir rekabet var, birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. O kadar çok özellikleri aynı ki! Tek farkları Claudia'nın aydınlık ya da karanlık tarafı seçmemiş olması fakat sen Claudia'yı karanlık tarafa ikna etmeye çalışıyorsun. Bunun dışında beraber takıldıkları zamanlar oluyor, derslerde eşleşiyorlar.

Clementine Schmitz O.o°
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clementine Schmitz
» Clementine Schmitz
» Iris Mia Schmitz
» Schmitz Ailesi Özel Kasası