Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Clementine Schmitz

2 posters
YazarMesaj
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Galleon : 67
Doğum tarihi : 09/03/94
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz Imgleft97/100Clementine Schmitz Emptybarbleue  (97/100)

Clementine Schmitz Empty
MesajKonu: Clementine Schmitz   Clementine Schmitz Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 9:37 pm

Ad" Clementine
Soyad" Schmitz
Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

Ona saldırmazdım. Bu kesinlikle bir salaklık göstergesi olurdu. O düellonun kazananı ben olamazdım.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

Elen Wanva. Hayatımda salak çok ve onlardan nefret ediyorum. Ortadan kalksala hiç fena olmaz.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

Temel büyüleri öğrendim. Bir şeyi denemeden önce o şey hakkında her şeyi araştırır ve öğrenirim. Bu da o şeyi mükemmel bir şekilde gerçekleştirmemi sağlar, tıpkı yaptığım büyüler gibi.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Gri. Siyah karanlık, beyaz aydınlıktır. Tahta ise bir yangınla kül olup gider. Zeka içinde her türlü şeyi barındırdığından aydınlık ve karanlığın karşımı olan gridir. Zeka bir insana verilmiş en büyük hediyedir ve bu hediye her şeyi kullanır, her şey karışırsa ortaya gri çıkar.
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
April Jacquéline Fioré

Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Clementine Schmitz Imgleft100/100Clementine Schmitz Emptybarbleue  (100/100)

Clementine Schmitz Empty
MesajKonu: Geri: Clementine Schmitz   Clementine Schmitz Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 9:39 pm

Ravenclaw!

Clementine Schmitz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clementine Schmitz O.o°
» Clementine Schmitz
» Iris Mia Schmitz
» Schmitz Ailesi Özel Kasası