Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

C r a i g Angel A n d r e

3 posters
YazarMesaj
Craig A. Andre
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
Craig A. Andre

Galleon : 68
Doğum tarihi : 11/10/94
Taraf : Boston
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
C r a i g Angel A n d r e Imgleft75/100C r a i g Angel A n d r e Emptybarbleue  (75/100)

C r a i g Angel A n d r e Empty
MesajKonu: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g Angel A n d r e Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 11:52 pm

Craig Angel

C r a i g Angel A n d r e Eminem-the-real-slim-shady-4538523-100-100C r a i g Angel A n d r e Eminem-the-real-slim-shady-4538545-100-100

x Craig Angel
x Slytherin
x Tarafsız
x Mantık, Zekâ, Cesaret
x Daha sınıf, belirlenmedi.
x Amerika - Boston
x Müzisyen
x 14 - Bir Sene Sınıfta Kaldımx 18 inç, Unicorn Kanı ~ Asa

Kişisel Özelliklerim

Hayata pek güvenmiyorum. Evet, belki diğerleri gibi başlangıç yapmadım ama, ben marjinal bir kişiliğim. 14 yıl önce, başlayan serüvenim pek güzel değil aslında. Yaşadığım, olaylar yüzünden çok konuşmaz oldum. Yani anlayacağanız, çok fazla konuşmayı sevmem. Kendimi, gizemli bulduğum için hayalim olan, *Gizem Dairesi* bölümüne girmek istiyorum. Çok fazla işine bağlı biri değilim. Bu benim yapımda var. Evden işe, evden işe giden bir tipte değilim. Aslında, evi pek sevmem. Sadece uyumak, kıyafet değiştirmek ve duş almak için gidiyorum eve. Genellikle, cafe-bar, disco tarzı yerlerde takılmayı seviyorum. Slytherin'de okumak istesem de, onlar gibi I.sınıftan kendi tarafımı belirlemedim. Bu yaşa gelmiş olmama rağmen, hala tarafsızım. İstediğim zaman, istediğim kişi ile diyolog kurabilme yeteneğine sahibim. En büyük özelliğim, mantık, zekâ ve plân yapma üçlüsünü bir arada kullanabilmem. Duygularımı asla ortaya cıkarmam. Kişiliğim, her zaman en üst seviyededir. Bir kişi, bana ters gelebilecek bir hareket yaparsa, onunla ömür boyu konuşmam, kimse de beni bu kararımdan vazgeçtiremez. Kişiliğim, fazla güçlüdür. Yaşadığım olaylardan olsa ki, asla yıkılmayacağımı düşünürüm her zaman. Söylediği laflara, hep dikkât etmişimdir. Çünkü, hiç bir lafın geri dönüşü yoktur. Hiç kimseye, hiç bir zaman itaat etmedim etmem! Beni fazla zorlamayın, öldürebilirim. Aslında, tarafsız da olsam, çoğu yönüm karanlık tarafa kayar. Ama bazen de, aydınlık taraf ilgimi çekmiyor değil.. Acıma duygum, yerine göre değişiyor ^^. Bana fazla zarar veren kişi, çok sevdiğim bir kişi bile olsa, sırf çektiğim acılar yüzünden ona asla acımam. Ama genellikle, acımasız olarak nitelendiriliyorum. Diğerleri gibi, acı çektirerek ölüm benim tarzım değildir. Kısa ve net çözüm olan, ölüm yolunu seçiyorum.

Kibirli bir yapıya sahip değilim. Hatta bir o kadar, kibirlilerden nefret ediyorum. Evet, Slytherin aşkı ile yanıyor olabilirim, ama onlar gibi değilim. Ben aslında, kimse gibi değilim. Sonuçta, hayat diğerleri gibi bir hayat sunmadıktan sonra, ben n'apabilirim ki? Ben, hin bir çocuk değilim. Çoğu kişi gibi yani.. Kötü yanım var, kabul ediyorum. Ama bazen, iyi yanlarım da tutabiliyor. Canım isterse, o an güçsüzün yanına geçebilirim. Ama asla, güçsüzü ezmem. Ama bu, savaştığım bir kişi yerdeyken öldürmemek tarzı birşey değil, o zaman öldürmessem salaklık olur. Aha, bitirmeden son bir şey daha, ben diğerleri gibi aceleci, agresif, salak saçma konuşan bir tip değilim^^. Bu benim karakterime ters..

Geçmiş

Geldik, en saçma bölüme. Geçmişimi, öğrenmek istemezsiniz aslında. Sonuçta, kim 7 yaşında annesini, 8 yaşında babasını kaybetmiş birinin hayatını öğrenmek ister ki? Uhm, neyse başlıyorum. Zaten söyledim. 11 Ekim'de dünyaya gelmişim. 10 sene de, 2 tane, 1. dereceden, canım veya kanım diyebileceğim kişileri kaybettim. Amcamla yaşamaya başladım. 11 yaşıma gelip, 1.sınıfa başladığımda; Amcamın da ölüm haberini aldım. Onlar öldüğün de bile, ben hiç ağlamadım. Ruhsuz bir karakterim var biliyorum. Ama n'apabilirim? Onlarla, çok fazla anım yok belki de ondandır. Daha sonra, okuldan Amerika'ya gidişlerimi kesmeye başladım. Kestim, kestim ve kestim. Artık hiç gitmiyorum. Daha çok, gezgin tarzı geziyorum. Amerika'da rahat bir evim var, bu yaşta yalnız yaşama zevkini tattım ya ölsem de gam yemem. Hayatımın bu kadar kısmı size yeter ^^. Kısa ve öz fazla birşeye gerek yok ^^.

En son Craig A. Andre tarafından Paz Mayıs 03, 2009 12:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Craig A. Andre
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
Craig A. Andre

Bilgiler
Ro Puanı:
C r a i g Angel A n d r e Imgleft75/100C r a i g Angel A n d r e Emptybarbleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g Angel A n d r e Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 11:54 pm

Lejant*

Olumlu*

Clementine Schmitz
Tanıyorum ve Olumlu düşüncelerim fazla ~

C r a i g Angel A n d r e Scarlett-scarlett-johansson-4199369-100-100C r a i g Angel A n d r e Scarlett-scarlett-johansson-3960458-100-100

Inwëll Dora Solian
Etkilendiklerim ~ İlgimi çekmese de, bu kız gerçekten farklı

C r a i g Angel A n d r e Doraicon4C r a i g Angel A n d r e Doraicon5

Olumsuz*

İcon
İstediğin Yer

İstediğin yere at diyenler, olmsuz* olacaktır^^

En son Craig A. Andre tarafından Paz Mayıs 03, 2009 2:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Clementine Schmitz

Galleon : 67
Doğum tarihi : 09/03/94

Bilgiler
Ro Puanı:
C r a i g Angel A n d r e Imgleft97/100C r a i g Angel A n d r e Emptybarbleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g Angel A n d r e Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 12:46 am

"
Spoiler:

Olumlu olsun, büyüksen sevdiğin küçük olabilir.
Craig A. Andre
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
Craig A. Andre

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g Angel A n d r e Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 12:36 pm

Eklendin
Inwëll Dora Solian
Slytherin 4.Sınıf
 Slytherin 4.Sınıf
Inwëll Dora Solian

Galleon : 52
Taraf : Bu tür saçmalıklara gerek yok.

Bilgiler
Ro Puanı:
C r a i g Angel A n d r e Imgleft83/100C r a i g Angel A n d r e Emptybarbleue  (83/100)

MesajKonu: Geri: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g Angel A n d r e Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 1:37 pm

C r a i g Angel A n d r e Doraicon x C r a i g Angel A n d r e Doraicon2 x C r a i g Angel A n d r e Doraicon3
C r a i g Angel A n d r e Doraicon4 x C r a i g Angel A n d r e Doraicon5 x C r a i g Angel A n d r e Doraicon6

x Inwëll Dora Solian
x Uhm, bilmem; aklına neresi eserse oraya ekle ^^
Craig A. Andre
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
Craig A. Andre

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g Angel A n d r e Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:29 pm

Eklendiniz ^^

C r a i g Angel A n d r e
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C r a i g Angel A n d r e
» C r a ig Angel! A n d r e