Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

C r a i g Angel A n d r e

2 posters
YazarMesaj
Craig A. Andre
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
Craig A. Andre

Galleon : 68
Doğum tarihi : 11/10/94
Taraf : Boston
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
C r a i g  Angel A n d r e Imgleft75/100C r a i g  Angel A n d r e Emptybarbleue  (75/100)

C r a i g  Angel A n d r e Empty
MesajKonu: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g  Angel A n d r e Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 12:26 pm

Ad" Craig Angel
Soyad" Angel

Sorular"

>Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

- Tabiki saldırırım. Sonuçta, duello boyunca oda bana saldırdı, ben de ona. Bu, doğa gereğidir, acıma duygun varsa ÖLÜRSÜN!. Eğer, onun yerinde ben olsaydım, oda bana saldırırdı. Bu, bilinen birşeydir. Yani, niye ben enayi gibi ona saldırmıyım ki. Hem annem ve babama da sadırmışlardı. Yani, anlayacağınız, öldürürüm!

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

-Fidelius. Bazen, bazı kişileri korumak, saklamak veya himaye altına almak gerekir. İşte, bu durumlar yüzünden, en çok bu büyüyü seviyorum. Bu büyüyü, çok araştırdım. Kesinlikle, büyüdüğüm de cok işime yarayacak.

>>Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

- Temel büyü kitabının hepsini bitirdim. Ve hayır, hiç birinde zorlanmadım. Cünkü, ben geleceğin en büyük büyücüsü olacağım. Eğer, böyle küçük büyülerde zorlanırsam, hiç başlamasam daha iyi olur. Ama ilk öğrendiğim büyüyü sorarsanız, Alohomora büyüsüdür. İlk deneyişimde, en iyi şekilde yapmıştım ^^.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?

Siyah kapıyı seçerim. Nedeni ise, siyah her zaman, insanın içinde ki karanlığı temsil eder. Neden olduğunu bilmiyorum, benim içimde ki karanlığı temsil ettiğinden dolayı olabilir. Ve ayrıca, hiç bir zaman renkli kapılar, aydınlığa çıkmamıştır. Her zaman, renkli kapılarda bir şaşırtmaca olduğunu düşünmüşümdür.
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
April Jacquéline Fioré

Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
C r a i g  Angel A n d r e Imgleft100/100C r a i g  Angel A n d r e Emptybarbleue  (100/100)

C r a i g  Angel A n d r e Empty
MesajKonu: Geri: C r a i g Angel A n d r e   C r a i g  Angel A n d r e Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 12:29 pm

Slytherin!

C r a i g Angel A n d r e
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C r a i g Angel A n d r e
» C r a ig Angel! A n d r e