Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.:!Sonia Michelle Williams!:.

2 posters
YazarMesaj
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Galleon : 42
Doğum tarihi : 11/08/93
Taraf : Ölümyiyenler!
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Imgleft93/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Emptybarbleue  (93/100)

.:!Sonia Michelle Williams!:. Empty
MesajKonu: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:16 pm

.:!Sonia MicheLLe WiLLiams!:.

.:!Sonia Michelle Williams!:. 2zei8lc

Ad-Soyad: Sonia MicheLLe WiLLiams
Doğum Yeri: İrLanda/DubLin
Doğum Tarihi: 11 Ağustos 1994
Burç: AsLan
Meslek: 5. Sınıf Öğrenci
BiLdiği DiLLer: Amerikan İngilizcesi, İrlanda İngilizcesi, Rusça, Grekçe, İtalyanca
OkuL-Bina: Hogwarts CadıLık ve BüyücüLük OkuLu/SLytherin
Lakap: Sasha, İzabeL, Acid, Micha... (Genelde Sasha)
Savaş Tarafi: Ölümyiyenler
Hayvan: İber Vaşağı (Sasha)
Süpürge: Ateşoku
Patronus: İber Vaşağı
Asa: | İfadesiz Surat |

Asa, Porsuk ağacından yapılmıştır ve özünde vaşak tüyü bulundurur.
Uzunluğu 14 inç olan asa, esnektir.
Asa, sahibine Karanlık Sanatlar konusunda inanılmaz bir yetenek bahşeder ve bu konuda yenilmesi neredeyse imkansız bir asadır. Bir düelloyu kazanıp kazanmama şansı, sahibinin gücüyle doğru orantılı olarak değişebilir.
Asa, sahibinin sinirli olduğu anlarda güç kazanır.

En İyi Ders:

Karanlık Sanatlar
Kehanet

En İyi Büyü:

Kontrol Laneti (Komutu: Imperio)

Kişisel Özellikler: Sonia, her zaman olmasa da neşeli bir kızdır. Fakat taşıdığı asil Slytherin kanı, sinirlendiği zaman çok fazla tepki vermesine neden olur. Arkadaşları, ailesi ve gerçek aşkı dışında hiçkimseye tam olarak güvenemez. Çünkü geçmişte yaşadığı şeyler, Sonia'nın gelecekten ders olmasına sebep olmuştur. Sonia, en çok arkadaşlarıyla muhabbet etmekten, müzik dinlemek ve dans etmekten, yalnızlıktan, kitap okumaktan, şarkı söylemekten -ki sesi çok güzeldir.- ve ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır. Batıl inancı her zaman vardır. Burçları ve günlük ilişkileri her zaman önemser. Aslında her gün olmasa da yaşadıklarını bir kağıda aktarmaktan da hoşlandığı söylenebilir. Sonia'yı çözmek zordur. Şimdiye kadar doğru düzgün hiçbir erkek onu etkileyememiştir -bir kişi dışında-. İşlerine karışılmasından nefret eder. Bu yüzden insanların kalbini hiç olmayacak kadar fazla kırabilir. Aslında en iyisi sanırım ona hiç yaklaşmamak da olabilir...

Fiziksel Özellikleri: Sonia'nın gerçek saç rengi sarıdır. Fakat onun saçlarını başka renklerde -kahverengi,siyah- görebilmeniz mümkündür. Yüz hatları oldukça mükemmeldir. Burnu, dudaklarına göre iyi bir şekilde orantılanmıştır. Boyu, her yaşıtı gibi normaldir -ne çok kısa, ne çok uzun-. Dudakları ise her erkeğin arzulayabileceği kadar dolgun ve hoş görünümlüdür. Vücudu gayet formdadır. Hiç fazla kilosu yoktur. Bu yüzden erkeklere göre Sonia, her zaman iyi bir sevgili adayı olabilmektedir. Gözleri, aslında açık bal sarısıdır. Fakat ortama göre renk değiştirebilir -yeşil, kahverengi, siyah-. Ama Sonia, en çok saçlarını sevmektedir. Yolda yürürken saçlarını savurmaktan çok hoşlanır...

Geçmişi

Sonia, geçmişi eskilere dayanan çok asil ve zengin bir ailenin soyundan gelmektedir. Babası, henüz Sonia, çok küçükken onu fiziksel eğitimler almaya zorlamıştır. Yıllarca süren bu eğitimden sonra Sonia, her türlü dövüş sanatını öğrenebilecek hale gelmiştir. Zaten babasının asıl amacı da onu dünyanın en iyi suikastçısı olarak eğitmektir.

Yıllar sonra Sonia, okul çağına gelir. Babası, bu durum karşısında çok heveslidir. Çünkü kızının kendisi gibi okulda terör estireceğini, yöneticilerin sinirlerini bozacağını düşünmektedir. Fakat Sonia, babasının bütün uğraşlarına rağmen Zümrüdüanka Yoldaşlığını seçmiştir. Babası bu olaya çok sinirlenmiş ve Sonia, okuldan döner dönmez onu ağır bir şekilde cezalandırmaya karar vermiştir.

Yaz tatilinde Sonia, eve döner. Babası zaten hazırlıklıdır. Diğer Ölümyiyenlerin yardımıyla onu zindanlara kapatır ve bütün hafızasını siler. Sıra kişiliğini şekillendirmeye gelmiştir. Onu, intikam delisi, hırslı, güçlü ve kibirli bir hale büründürmüştür. Ayrıca eski ismi olan "Sarah"ı değiştirerek daha vahşi, daha asil bir isim olan "Sonia" ismini takmıştır. Geriye bir tek fiziksel özelliklerini değiştirmek kaldığında babası, Sonia'yı bütün hayal gücüyle en baştan yaratarak şimdiki haline getirmiştir.

Babasının, bütün bu planları işe yaramaktadır. Sonia, okulda hergün mutlaka bir sorun çıkartmakta, mutlaka bir öğrenci yaralamaktadır. Ayrıca eskiden yüzüne bile bakmayan erkekler şimdi peşinden koşmaktadırlar. Bu değişikliğin en önemli sonucu ise Sonia'ya şöhret kapılarını açmasıdır. Bu değişiklik sayesinde Sonia, kendi giyim koleksiyonunu tasarlamış ve birkaç kere profesyönelce sahneye bile çıkmıştır. Çoğu yorumcu tarafından büyük övgüler alan Sonia, bu yolda ilerlemeye kararlıdır.

Spoiler:

En son Sonia Michelle Williams tarafından Paz Mayıs 03, 2009 7:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Imgleft93/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Emptybarbleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:24 pm

.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic10 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic210 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic310

.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic411 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic510 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic610

.:!Sonia Michelle Williams!:. Ic710 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic910 .:!Sonia Michelle Williams!:. Ic1010

~~Sevdiklerim~~

* Kitap okumak
* Arkadaşlarlarımla muhabbet etmek
* Şarkı söylemek
* Dans etmek
* Müzik dinlemek
* Ailemle vakit geçirmek
* Günlük Tutmak

~~Sevmediklerim~~

* İhanet
* Yalancılık
* Yenilmek
* Sululuk
* Bulanıklık

~~Zayıf Olduğum Noktalar~~

* Karanlık
* Yalnızlık
* Sevdiklerime zarar verilmesi
* Kararsızlık
* Aşk

~~Güçlü Olduğum Noktalar~~

* Düello etmek
* Liderlik yapmak/Yönetmek
* Yalan söylemek

En son Sonia Michelle Cole tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 3:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:36 pm

Spoiler:

~ARKADAŞLAR~

*
[Ah Sen En İyi Dostumsun!]
* [Suç Ortağımsın]
* [Ara Sıra Takılıyoruz]
* [Sana Kanım Isındı!]
* [Hımm... Seni daha önce görmüştüm]
* [Normalsin]
* [Olsanda olur, olmasanda]
* [Yeni Yeni Tanışıyoruz]

~DÜŞMANLAR~

* [Püff... Smile Sen Şimdi Düşman Mısın?]
* [Senden Korkmuyorum!]
* [İnan Bana Tatlım Sen Zararsızsın!]
* [Ehh... Sülük Gibi Yapıştın Ama!]
* [Ezeli Rakibimsin!]
* [Senden Nefret Ediyorum!]
* [Sakın Karşıma Çıkma!]

~AŞK~

* [Herşeyimsin]
* [Ahh... Gerçekten Çok Yakışıklısın!]
* [Benim İçin Geçmişte Kaldın!]
* [Seni Kullanıyordum Canım!]
* [Unuttum Gittin xD]
* [Platonik]
* [Bana Asılmayı Kes!]
* [Senden Hoşlanıyorum]
* [İyisin, Hoşsun]
* [Seninle Tanışmayı İsterim]

~YETİŞKİNLER~

* [Siz Çok İyi Bir Profesörsünüz!]
* [İdolümsünüz, İlerde Sizin Gibi Olmak İstiyorum!]
* [Dersleri İyi Anlatıyorsunuz]
* [Sizi Takmıyorum!]
* [Derslerinizde Sürekli Uyuyorum]
* [Sizden Profesör Mü Olur?]
* [Sizi Seviyorum]
* [Hakkınızda Daha Çok Bilgi Edinmeliyim]
* [Sizden Hoşlanmıyorum!]

* [Sohbet Etmeyi Seviyorum]

~AİLEM~

* [Annem & Babam]
* [Kardeşim]
* [Kuzenim]
* [Halam & Teyzem]
* [Amcam & Dayım]
* [Diğer]

En son Sonia Michelle Cole tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 1:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:37 pm

.:!Sonia Michelle Williams!:. 11w9hg6 .:!Sonia Michelle Williams!:. 38527828
Valénte Iris d'Armaque~~[Sohbet Etmeyi Seviyorum]
Karşılaştığımız her yerde konuşuyoruz. Fakat size sorduğum bütün soruların cevaplarını vermiyorsunuz. Sanırım konuşmaktan pek hoşlanmıyorsunuz. Ama yine de konuşmak istediğiniz de sizinle sohbet etmek güzel.
[Hayalet]

En son Sonia Michelle Cole tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:37 pm

Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:40 pm

~ARKADAŞLAR~

~DÜŞMANLAR~

~AŞK~

~YETİŞKİNLER~

~AİLEM~

Eklenmek İsteyenler; Lütfen Aşağıdaki Formu doldurun:

Ad-Soyad:
İcon (İki Tane Lütfen):
Kurgu (Lütfen "Sen Yaz Canım" Gibisinden Şeyler Söylemeyin!):
Yer (Siz Belirtin, Kararsızsanız Ben Ayarlarım):
Valénte Iris d'Armaque
Hayalet
Hayalet
Valénte Iris d'Armaque

Galleon : 22

Bilgiler
Ro Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Imgleft97/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Emptybarbleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:50 pm

İki halinden de vereyim;
https://2img.net/r/ihimizer/img17/1647/38527828.png ve https://2img.net/h/oi44.tinypic.com/11w9hg6.png

Öncelikle kurguyu yazmadan önce sorayım, karakterin Valénte'yi sevebilir mi sevemez mi? Ona göre hazırlarım kurguyu ^.^
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:55 pm

Hayaletleri sever kendisi. xD
Valénte Iris d'Armaque
Hayalet
Hayalet
Valénte Iris d'Armaque

Galleon : 22

Bilgiler
Ro Puanı:
.:!Sonia Michelle Williams!:. Imgleft97/100.:!Sonia Michelle Williams!:. Emptybarbleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 12:59 pm

Bir yılan. Küçük bir cadı. Beyaza çalan sarı saçlarıyla yeşil cüppesinin içinde dikkatimi çekebilen az sayıdaki öğrencilerden biriydi. Fazlasıyla ilginç özellikleri olmasa da kötülüğü özentilik haline getirmiş arkadaşlarından daha eğlenceli görünüyordu. Karşılaştığımız her yerde benimle konuşmaya çalıştığını fark etmemek için kör olmak gerekirdi fakat bütün sorularına cevap vermedim tabi. Konuşmayı sevmediğimi anladığında benden biraz uzak durdu, yine de ağzımı açmaya karar verdiğim zamanlarda sohbeti zevkli geçebiliyor.

Iris'İn gözünden ^^
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
Sonia Michelle Williams

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: .:!Sonia Michelle Williams!:.   .:!Sonia Michelle Williams!:. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:10 pm

Eklendin. ^^

.:!Sonia Michelle Williams!:.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonia Michelle Cole~
» Sonia Michelle Cole~
» Bayan M. Williams'ın Kasası