Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lumina Lorraine Douglas

2 posters
YazarMesaj
Lumina Lorraine Douglas
Hufflepuff 4.Sınıf
 Hufflepuff 4.Sınıf

Galleon : 7

Bilgiler
Ro Puanı:
Lumina Lorraine Douglas Imgleft80/100Lumina Lorraine Douglas Emptybarbleue  (80/100)

Lumina Lorraine Douglas Empty
MesajKonu: Lumina Lorraine Douglas   Lumina Lorraine Douglas Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:32 pm

Ad" Lumina Lorraine
Soyad" Douglas
Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıydınız? Neden?"

Tabii ki saldırırım. Sonuçta birimizden birinin yenmesi gerek. Bu neden ben olmayayım? Ayrıca onun yere düşmesini de kendimin sağladığını düşünürüm.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

Accio" Yerimden kalkmadan birşeylerin -kitap,su,ayna...- bana gelmesi hoş olurdu. Ensevdiğim büyü ise Wingardium Leviosa" çünkü uçmayı seviyorum.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

Birkaç tane evet. Biraz zorlanma oldu tabii. Sonuçta yaptığım ilk büyüydü.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Gri olanı seçerdim. Ne siyahı seçecek kadar içim kararmış, ne de beyazı seçecek kadar iyi bir karakterim var. Tahta rengini hiç düşünmezdim. Gri bana tam ortada gibi geldiğinden griye seçerdim.
James Dean Caliente
Karanlık Lord - Yönetici
Karanlık Lord - Yönetici
James Dean Caliente

Galleon : 172
Doğum tarihi : 24/12/90
Taraf : ^^ Karanlıkk
Sihirsel Soy : ^^ Safkann

Bilgiler
Ro Puanı:
Lumina Lorraine Douglas Imgleft100/100Lumina Lorraine Douglas Emptybarbleue  (100/100)

Lumina Lorraine Douglas Empty
MesajKonu: Geri: Lumina Lorraine Douglas   Lumina Lorraine Douglas Icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:53 pm

Hufflepuff !!
http://phoenix-ro.forumsline.com

Lumina Lorraine Douglas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *~Lumina Lorraine Douglas~*
» Bay ve Bayan Lorraine'in Kasası