Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Amaranthiné Ines Judy Cross

2 posters
YazarMesaj
Amaranthiné Ines Cross
Hufflepuff 5.Sınıf
 Hufflepuff 5.Sınıf
Amaranthiné Ines Cross

Galleon : 55
Taraf : Tarafsız, sadece kendi fikirlerini önemsiyor.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Ro Puanı:
Amaranthiné Ines Judy Cross Imgleft97/100Amaranthiné Ines Judy Cross Emptybarbleue  (97/100)

Amaranthiné Ines Judy Cross Empty
MesajKonu: Amaranthiné Ines Judy Cross   Amaranthiné Ines Judy Cross Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:58 pm

Ad" Amaranthiné Ines Judy
Soyad" Cross
Sorular"

>> Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

Eğer düello boyunca ben gerçekten zor durumda kaldığımda bana saldırdıysa evet, son hamleyi yaparak işini bitiririm ve hiç acımam. Ancak adil bir dövüş sergilediyse ve ben o duruma düştüğümde bana yardım edecek gibi davrandıysa saldırmam çünkü bu fazla ağır olur.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

Colloportus olurdu herhalde. İnsanların gizlice eşyalarımı karıştırmasından ve herşeyime burunlarını sokmasından hoşlanmıyorum, özel eşyalarım ve sırlarım bana ait olmalı değil mi?

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

Ailem asırlardır büyüler konusunda çok yetenekli, Hogwarts'a gelmeden önce de iyi bir hazırlık yapmamı sağladılar. Genelde zorlanmadım, zorlandığım zamanlardaysa hırslanarak daha çok çalıştım ve sonunda başardım.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Şansım yüzdelerle hesaplanacak şekilde olduğundan öncelikle düşünürüm. Hataya yer verip kaybolmamalıyım. Siyah ve beyaz renkli kapıların bilinmezliği arasında tahta rengindeki kapınında bir şaşırtmaca olma ihtimali üzerinde durup gri renkli kapıyı seçerim. Herhalde en uygunu o'dur seçtiklerim arasında.
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
April Jacquéline Fioré

Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Amaranthiné Ines Judy Cross Imgleft100/100Amaranthiné Ines Judy Cross Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Amaranthiné Ines Judy Cross   Amaranthiné Ines Judy Cross Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 2:04 pm

Lütfen başta Puan Belirmeye Ro bırakın.

http://phoenix-ro.forumsline.com/puanlama-merkezi-f108/

Puanınızı aldıktan sorna başvurunuza bakılacaktır.
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
April Jacquéline Fioré

Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Amaranthiné Ines Judy Cross Imgleft100/100Amaranthiné Ines Judy Cross Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Amaranthiné Ines Judy Cross   Amaranthiné Ines Judy Cross Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 2:11 pm

Karışıklık için üzgünüm.

Hufflepuff!

Amaranthiné Ines Judy Cross
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amaranthiné Cross ~