Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Claudia Wasseliné

2 posters
YazarMesaj
Claudia Wasseliné
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Claudia Wasseliné

Galleon : 41
Doğum tarihi : 26/11/94

Bilgiler
Ro Puanı:
Claudia Wasseliné Imgleft98/100Claudia Wasseliné Emptybarbleue  (98/100)

Claudia Wasseliné Empty
MesajKonu: Claudia Wasseliné   Claudia Wasseliné Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 9:11 pm

Ad" Claudia Michelle
Soyad" Wasseliné

Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırır mısınız? Neden?"
Düello demek iki kişinin aynı anda ve aynı şartlarda bilgilerini ve aklını kullanarak yaptığı bir dövüştür. Düello edeceğim insana zor halinde saldırmam çünkü o zaman gerçek gücümü, yeteneğimi, zekamı ve direncimi kimse bilemez. Karşımdaki kişi kadar acizleşirim.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"
Occlumency, en sevdiğim büyü olmasına rağmen en çok yapmak istediğim Crucio'dur. Çünkü sonsuz acının nasıl bir şey olduğunu bilmek isterim ve üzerinde araştırılma yapılabilecek bir lanettir. Ya geliştirirsiniz ya da yok edersiniz tabii yapabilirseniz.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"
Evet, safkan bir aileden geldiğim için birkaç kolay büyü öğrendim ve de yaparken zorlanmadım.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Gri kapıyı seçerim. Nedeni ise rengin bana uyumudur, ne bembeyazdır ne de simsiyah. İçinde istediğiniz anlamı barındırabilecek renktir. Ve bana göre bilginin ve bilgeliğin rengidir çünkü beyaz kadar temizdir, dürüsttür yani tarafsızdır ve siyah kadar asil ve hırslıdır.
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
April Jacquéline Fioré

Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Claudia Wasseliné Imgleft100/100Claudia Wasseliné Emptybarbleue  (100/100)

Claudia Wasseliné Empty
MesajKonu: Geri: Claudia Wasseliné   Claudia Wasseliné Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 9:20 pm

Ravenclaw!

Claudia Wasseliné
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Wasseliné, Claudia
» Claudia Wasseliné