Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Emânuelle.

2 posters
YazarMesaj
Josephine Beâumont
Ravenclaw 1.Sınıf
Ravenclaw 1.Sınıf
Josephine Beâumont

Galleon : 32
Taraf : Kendi halinde.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Ro Puanı:
Emânuelle. Imgleft92/100Emânuelle. Emptybarbleue  (92/100)

Emânuelle. Empty
MesajKonu: Emânuelle.   Emânuelle. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:09 pm

Ad" Emânuelle
Soyad"
Chezchowïcz

Sorular"
>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysını? Neden?"

• Elbette saldırırım. Eğer karşımdaki kişinin zayıflıklarını kullanamazsam, o toparlandığında bu zayıflığımdan yararlanarak beni yenecektir. Buna izin veremem. Hem öylece durup onun savaşmak için tekrar toparlanmasını beklemek oldukça saçma geliyor.
>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

• Bombarda Maxima. Sanırım güçlü büyüleri kullanmak hoşuma gidiyor.
>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

• Elbette büyü denemelerim oldu. İlk büyü denemem 'Extinguish'di. Oldukça basit bir büyü, sanırım ikinci denememde başarmıştım. Bir de 'Impedimenta' var tabii. Fakat bu oldukça zorlayıcıydı. Çünkü oldukça konsantre isteyen bir büyü.
>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

• Sanırım griyi seçerdim. Çünkü siyah beni oldukça ürkütürken, beyaz bana fazlasıyla sıkıcı geliyor. Muhtemelen tahtaya bakmam bile. Çünkü gireceğim kapının ihtişamlı olmasına önem veririm. Kapılar içeriyi yansıtıyor olabilir.

En son Emânuelle Chezchowïcz tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 6:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
James Dean Caliente
Karanlık Lord - Yönetici
Karanlık Lord - Yönetici
James Dean Caliente

Galleon : 172
Doğum tarihi : 24/12/90
Taraf : ^^ Karanlıkk
Sihirsel Soy : ^^ Safkann

Bilgiler
Ro Puanı:
Emânuelle. Imgleft100/100Emânuelle. Emptybarbleue  (100/100)

Emânuelle. Empty
MesajKonu: Geri: Emânuelle.   Emânuelle. Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:15 pm

Ravenclaw !!
http://phoenix-ro.forumsline.com

Emânuelle.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emânuelle Chezchowïcz