Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gerard Westhoime

2 posters
YazarMesaj
Gerard Westhoime
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf

Galleon : 11

Bilgiler
Ro Puanı:
Gerard Westhoime Imgleft90/100Gerard Westhoime Emptybarbleue  (90/100)

Gerard Westhoime Empty
MesajKonu: Gerard Westhoime   Gerard Westhoime Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 4:23 pm

Ad" Gerard
Soyad" Westhomei

Sorular"

>>
Bir düelloda karşınızda ki kişi yere düştü. Sizin onu yenme şansınız var. Ancak bu arkadan saldırma olur çünkü çok zor durumda. Ona saldırırmıysınız? Neden?"

Yere düşmesi benim için elbette avantaj. Yenme şansını kaçıracak değilim. Zaten zor durumda olduğunu bildiğimden en zararsız ve etkili olan sihri yaparım.

>> En sevdiğiniz ve yapmak istediğiniz büyü nedir? Neden?"

Occlumency. Bir insana crucio yaparsınız ama sadece tenine acı verirsiniz. İmperio'dan elinize geçen bir oyuncak o kadar zihni yok. Birine acı vermek istiyorsam, zihnine saldırırım.

>> Hogwarts'a gelirken bir büyü öğrendiniz mi? Onu yaparken zorlandınız mı? Eğer zorlandıysanız bunun nedenleri neler?"

Evet öğrendim. Süper bir yeteneğim olmasa da çok zorlanmadım. Bir iki büyü beni zorladı ama üzerinde durmadım. Çünkü sihir gücünün oluşması için zaman gerektiğini biliyorum.

>> Büyük bir koridordasınız ileride dört kapı var. Kapılardan biri siyah, diğeri beyaz, ortadaki gri ve en sağdaki tahta renginde hangisni seçersiniz? Neden?"

Beyaz ve siyah kapıdan girmem çünkü ikisi de iki şeyin en uç noktasıdır bence. Ben ortada olmayı tercih ederim. Gri kapıyı seçmek isterdim hatta daha iyi olurdu ama tahta kapının arkasında ne olduğunu merak ettiğim için tahta kapıdan girerim.
James Dean Caliente
Karanlık Lord - Yönetici
Karanlık Lord - Yönetici
James Dean Caliente

Galleon : 172
Doğum tarihi : 24/12/90
Taraf : ^^ Karanlıkk
Sihirsel Soy : ^^ Safkann

Bilgiler
Ro Puanı:
Gerard Westhoime Imgleft100/100Gerard Westhoime Emptybarbleue  (100/100)

Gerard Westhoime Empty
MesajKonu: Geri: Gerard Westhoime   Gerard Westhoime Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 4:27 pm

Ravenclaw !!

* Avi-imza koy lütfen ...
http://phoenix-ro.forumsline.com

Gerard Westhoime
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gerard Westhoime
» Gerard Westhoime