AnasayfaEski ParşömenTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Madestie Delacrousé

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Madestie Delacrousé
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 6
Galleon : 13
Kayıt tarihi : 02/05/09

Bilgiler
Ro Puanı:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Madestie Delacrousé   C.tesi Mayıs 02, 2009 1:54 pm

÷ Madestie Delacrousé ÷

Slytherin - V

Bakıp da göremedikleriniz ÷ Zeki ve kurnazdır.Hayatında en önem verdiği şeyler zekası ve gücüdür.Dış görünüşüne güvenir ve bunu kullanmasını bilir.Çoğu yerde zekası ve kendine güveni ile dikkat çekmiştir.Arkadaş konusunda seçicidir.Fakat dostlarına çok güvenir ve onlara ihanet etmez.İnsanlara güler yüzlü gözükür ama içindeki duygular farklı olabilir.Sevdiği insanların tüm açıklarını kapatır, onlara sahip çıkar.Ama sevmediklerinin tüm açıklarına yüzlerine vurur ve bundan zevk alır.Yalnızlık sevdikleri arasındandır.Aşk ise her zaman ikinci plandadır.Onun için öncelik her zaman kariyer ve başarı olmuştur. Çoğu zaman sabırsızlığıyla tanınmıştır. Her şeyin hızlı ve düzgün yapılmasını ister. Zekasını derslere yoğunlaştırmaktan zevk alır. Karmaşık iç dünyasındaki fırtınaları dışa vurmaz. Her şeyini içinde saklar. İnsanlarla ilişkileri iyidir; ancak bu herkesle arkadaş olacağı anlamına gelmez. Eğlenceyi sever. Çoğu konuda eğlenecek bir şey bulur. Bu özelliği bazı zamanlarda başına dert açmıştır. İnsanlara acı çektirmek ve onları üzmek sevdiği şeylerdendir. Zekasını genelde kötü yönde kullanır.

Dışarıdan Madestie ÷ Hoş gözleri ve kumral saçları ile bir veela'yı andırmaktadır. Düzgün yüz hatları ve pürüzsüz beyaz bir tene sahiptir. Narin ve ince vücüdü her zaman dikkat çekmiştir. Küçük ve şekilli burnu, yüz hatlarını tamamlamaktadır. Giyim tarzı her zaman spordur. Rahatlığı sever. Tercih ettiği tonlar, mor ve beyazdır. Gizemin rengi mor onun kişiliğini yansıtmaktadır. Okul içerisinde saçlarını kendi halinde yani düz, okul dışında dalgalı olarak kullanabilir. Temiz ve düzenli giyinmeye önem verir.

Ailesi ÷ Saygın ve köklü bir Fransız büyücü ailesinden gelmektedir. Ailenin tümü başarılı büyücülerdir. Seçildikleri binalar Ravenclaw ve Slytherin'dir. Sinsi ve zekilikleriyle tanınırlar. Madestie ailenin küçük kızlarındandır. Annesini küçük yaşta kaybetmesinden dolayı büyük annesi ve büyük babası ile yaşamıştır. Babasının ise nerede olduğu bilinmemektedir. Annesinin ölümünden sonra giden babası onu ve tüm ailesini bıraktığından Madestie ona içten içe nefret beslemektedir. Küçüklüğünde bir süre babasını bulmak için çalışmalar yapmış olsa da; yanıtsız kalan mektuplar ve başarısız çalışmalar onu bu işten bezdirmiştir..

İconlarım


En son Madestie Delacrousé tarafından Paz Mayıs 03, 2009 6:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Madestie Delacrousé
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 6
Galleon : 13
Kayıt tarihi : 02/05/09

Bilgiler
Ro Puanı:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Geri: Madestie Delacrousé   C.tesi Mayıs 02, 2009 1:55 pm

÷ İlişki Türleri ÷


Olumlu ^^

÷ Dostum ÷
÷ Dost Olabilitesi Olan ÷
÷ Yakın ÷
÷ Selam Vereceğim ÷
÷ Çok Sevdiklerim ÷
÷ Sevilebilesi ÷
÷ Sevdiğim/Saygı Duyduğum Büyükler ÷
÷ Tatlı Kişilik ÷

Olumsuz ^^

÷ Nefret Ettiklerim ÷
÷ Öldürebileceklerim ÷
÷ Umursamadıklarım ÷
÷ Kavga Edebileceklerim ÷
÷ Sorunlu ÷
÷
Ezik ÷


Aşk ^^

÷ Onsuz Yaşayamadığım ÷
÷ Etkilendiklerim ÷
÷ Benim Olsa Dediklerim÷
÷ Platonik ÷

Nötr ^^

÷ Selam Verilebilitesi Olan ÷
÷ Sadece Gördüklerim ÷
÷ Tanımak İstediklerim ÷
÷ Aynı Binada Olduklarm ÷


En son Madestie Delacrousé tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 1:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Madestie Delacrousé
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 6
Galleon : 13
Kayıt tarihi : 02/05/09

Bilgiler
Ro Puanı:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Geri: Madestie Delacrousé   C.tesi Mayıs 02, 2009 1:55 pm

÷ İlişkiler ÷
Claudia Wasseliné


~ Sevilebilesi
~ Tatlı Kişi
~ Seviyorum seni.
Bazı davranışların bana benziyor. Bu yüzden aramızda her hangi bir olumsuzluk yaşanmayacaktır. İyiki tanışmışız arkadaşım.
Eklenmek İçin;

İcon:
Karakterim Hakkında Düşündüklerin:
Kişisel Özelliklerin:
Nasıl bir yer:


En son Madestie Delacrousé tarafından Paz Mayıs 03, 2009 6:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Claudia Wasseliné
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Galleon : 41
Doğum tarihi : 26/11/94
Kayıt tarihi : 01/05/09
Yaş : 23

Bilgiler
Ro Puanı:
98/100  (98/100)

MesajKonu: Geri: Madestie Delacrousé   C.tesi Mayıs 02, 2009 2:07 pmKarakterim Hakkında Düşündüklerin: Birçok özelliğimiz aynı fakat neden onun Ravenclaw'a seçilmediğini anlayamıyorum. Onunla derslerde tatlı bir rekabetimiz var, ben onu bana benzediği için kendime yakın buluyorum. Kanımın kaynadığı ender kişilerden ve kendi binamdan olmayan nadir sevdiğim insanlardan. Hem zeki hem de eğlenmeyi bilen biri, tabii benim eğlence anlayışıma göre. Aramızda iyi şeylerin geçeceğini hissedebiliyorum. Daha doğrusu zar zor seçtiğim arkadaşlarımdan biri olabileceğini düşünüyorum.

Kişisel Özelliklerin:
Ne zaman, nerde ne yapabileceğini bilir. Olaylara farklı açılarla yaklaşır. Kendine has hareket ve sözleri vardır. Çoğu kişiyi ruhsal yönden etkilemeye önem verir. Mücadeleci bir yapısı vardır. Kolayca herkese güvenemez. Sivri zekâsını oldukça iyi kullanır. Pratiktir. Hırslıdır, tuttuğunu koparan cinstendir. Abartmamak kaydıyla. Lafı gediğine koymakta ustadır. O duruma uygun lafı cuk diye oturtur. Hem hırslı hem de çalışkandır. Takım ruhunu koruyabilir. Soğukkanlıdır. Hissettiklerini belli etmez. Jest ve mimiklerini iyi kullanır. Şüpheci sayılabilir ama bu onu paranoyak yapmaz. Görev konusunda çok titizdir. Disiplinlidir. Ne yapacağını kestiremezsiniz, bir anda oldukça sakin bir anda oldukça sinirli ve hırçın olabilir. Karşısındaki kişinin söz ve hareketlerinden birçok şeyi anlayabilir. Ukala olmayı sever. Zaten olmayı sevmeyi bir yana bırakın öyle görünür. Bir şeylere bağlanmaktan kaçınır. Özgürlüğüne oldukça düşkündür. Bunun yanı sıra kendinden sadece kıdemce değil fikirce üstlerine itaati kusursuzdur. Bu şekilde yetiştirilmiştir.

Liderlik tutkusu hırsını perçinler. Sadece güvendiklerine akıl danışır. Laf ebeliği konusunda oldukça iyidir. Nefsine söz geçirebilir, nefsini dizginleyebilir. Planlara önem verir ve planlamaları çoğu zaman onu başarıya götürür. Zekâyı ve gücü başarıya giden en önemli iki unsur sayar. Haşarı bir erkek çocuğu gibi davranabilir. Doğal olmayı sever. Kalenderdir. İnsanları çabuk ikna etme yetisine sahiptir. Ne kadar soğuk nevale görünse de dostlarına karşı oldukça nüktedan ve içten davranır. Laf oyunlarıyla aleyhinde olan bir şeyi lehine çevirebilir. Bilimsellik ve akılcılık onun için ön planlıdır. Görmediği şeylere inanmaz. Kanıtlar ve belgeler onun için önemlidir. Arşivleme konusunda iyidir. Hafızası aşırı derecede iyidir. Bilginin yanı sıra yapılan iyilikleri unutmaz; vefalıdır, ancak yapılan kötülükleri de asla unutmaz; kindardır. Kendine güveni tamdır. “ En iyi savunma, saldırıdır.” Felsefesini benimser. Stratejik önemi belirleme konusunda oldukça iyidir. Realisttir – gerçekçidir, bu sebepler sayısal ve sosyal verileri iyi bir şekilde kullanmayı becerir. Çabukça sinirlenebilir. Dövüş sanatları ve kılıç konusunda oldukça yeteneklidir.

Nasıl bir yer: Olumlu bir yer

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Iris Mia Schmitz
Sihir Bakanı Asistanı
Sihir Bakanı Asistanı


Mesaj Sayısı : 3
Galleon : 6
Kayıt tarihi : 02/05/09

Bilgiler
Ro Puanı:
97/100  (97/100)

MesajKonu: Geri: Madestie Delacrousé   C.tesi Mayıs 02, 2009 2:31 pm

Diğer karakterim Clementine Schmitz için:
÷ Dostum ÷ tabi ki
özelliklerim:
Yüzünden, karakterinden ve gözlerinden asla kaybolmayan şey derinliktir. Bu derinliğini sessizliği ile harmanlayıp ortaya mükemmel bir güzellik ve başarı çıkartır. Gerekmedikçe konuşmaz, az ve öz olmak tercihidir. Herkesin peşinden gittiği bir şeye gitmektense kendi yolunu çizmeyi tercih eder. Kendini tanıtmayı sevmez. Onu tanımak için çaba göstermek gerekir. İyi bir dinleyici olduğundan herkes onu yakın arkadaşı olarak görebilir ama Clementine'ın yakın arkadaşı çok azdır. Sırlarını paylaşmaktan hiç hoşlanmaz. Sevgilisine bile tam olarak güvenebildiği söylenemez. Küçüklüğünden beri mükemmel kıvrak bir zekası vardır. Merakı onu okumaya, araştırmaya yönlendirir. Çok sayıda kitap okur ve okuduğu şeyleri unutmaz. Sevmediği insanları zekasıyla alt etmeyi tercih eder. Bazen ukala olabilir ve bundan rahatsızlık duymaz. Ruh hali çok değişkendir, güldüğü bir şeye birden ağlayabilir. Birden sevip birden nefret edebilir. Bu sebeple bazen dengesiz olur. Kendine güvenir ve başkasına kendini ezdirmez. Kitap okumadığı zamanlar piyano ve gitar çalmaya bayılır. İleride bir müzisyen olmayı bile düşünüyor. Ayrıca sesi de çok güzeldir.

kurgu (sen oynarsın istersen canım) Clementine ve Madestie'nin zekaya olan düşkünlükleri, kendine güvenli tavırları, yalnızlıktan hoşlanmaları, güce olan bağlılıkları onları bir kardeş gibi birbirlerine bağlamıştır. Birbirlerini tanıştıkları ilk günden beri çok severler. Kendilerine yapılacak herhangi bir kötü şeyde hemen birleşirler. Zekaları birleştiğinde ortaya oldukça hin fikirler çıkar.

lejantıma uğramayı unutma 🐱


Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Naunet Bronwen
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 21
Galleon : 30
Doğum tarihi : 30/12/92
Kayıt tarihi : 01/05/09
Yaş : 25
Taraf : Mars
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
74/100  (74/100)

MesajKonu: Geri: Madestie Delacrousé   C.tesi Mayıs 02, 2009 6:22 pmKarakterim Hakkında Düşündüklerin: Naunet Madestie'nin zekası ve kendine güveniyle tam bir Slytherin olduğunu düşünür ve onu takdir eder. Arkadaşlarına ihanet etmemesi ve daima eğlenecek bir şeyler bulması da Naunet'in sevdiği özelliklerdendir.

Kişisel Özelliklerin:Hırslı, zeki ama aynı zamanda duyguları olan biridir. Mantığını ve soğukkanlılığını öne almaya çalışır ama zaman zaman mantığa sığmayan şeyler yaptığı da görülür. Kontrolü sever ancak hiçbir zaman en çok dikkat çeken kişi olmayı sevmez. Cesur ama dikkatlidir. Değer verdiği insanlara karşı daima korumacı olsa da bunu açık açık göstermeyi sevmez. Bencil bir kişiliği olsa da sağduyusu bunu dengeler. Açıksözlüdür, insanlardan sözünü sakınmaz. Özgür ruhludur ve yaptıklarının sonuçlarından çekinmez.

Nasıl bir yer? Olumlu bir yer iyi olur.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Madestie Delacrousé
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg :: Büyücüler ve Kimlikleri :: Karakterin :: Kimlikler-
Buraya geçin: