Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaEski ParşömenLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Klaus Joseph Solian

3 posters
YazarMesaj
Klaus Joseph Solian
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Klaus Joseph Solian

Galleon : 32

Bilgiler
Ro Puanı:
Klaus Joseph Solian Imgleft98/100Klaus Joseph Solian Emptybarbleue  (98/100)

Klaus Joseph Solian Empty
MesajKonu: Klaus Joseph Solian   Klaus Joseph Solian Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 10:21 am

Klaus Joseph Solian 2iarasp

Beni Anlatan Cümleler
Çevremdekiler için oldukça umursamaz sayılabilirim, merkezin daima ben olduğunu zannediyorum genellikle, başkalarının hayatları ya da hisleri umurumda değil. Bu yönüm taraflar konusunda da geçerli, benim için tarafsız diyebiliriz. Bana göre saçma bir kavram, başkasından emir almak mı? Küçüklüğümde yeteri kadar emir aldığımdan sanırım bir daha bunu yaşamak istemiyorum ve taraf seçenler bana göre dünyayı tanımıyorlar. Lordun ya da Sihir Bakanının istediği tek şey emir vermek ve insanları birer kuklaya çevirmek. Ben öyle bir güce sahip olsam böyle bir işe kalkışır mıydım? Sanırım evet. Her daim mükemmeli isteyen bir şekilde büyütüldüm, bu yüzden herhangi bir iş yapıyorsam genellikl yarıda bırakmamaya özen gösteririm. Mantık benim için sürekli ön plandadır, eğer bir harekette bulunulduysa nedenini öğrenmeye çalışırım. Ukala diyebiliriz bana, eh sanırım bu pek değişik bir özellik olmasa da. Kavgaları başlatabilirim çoğu kez ama kavgayı seven bir yapım yok; yine de kaçmam da bana saldırmasını bekleyip benden yüksek rütbeli birine haber verirsem sorumluluklardan da kaçabilirim. Buna göre sinsi sayılabilirim. İnsanlarla çok kolay iletişim kurabilsem de güven duygusundan eksiğim. Ben akrabalarım hariç kimseye güvenmem ve bence bu bazılarının büyüttüğü kadar kötü bir özellik değil. Ben bir yalancı değilim; fakat çok iyi sır sakladığımı da zannetmiyorum. Bu yüzden beni 'dost'unuz yere koymamanız gerekir çoğu zaman. Eğlenceli bir yapım var benimle vakit geçirmekten zevk alabilirsiniz. Eh, asık suratlı insanları kim sever ki? Yaşadıklarıma rağmen gülebiliyorsam bu başkaları için de çok zor olmamalı sanırım. Hayatı bir sorun olarak görenlerden bu yüzden nefret ediyorum sanırım, o bir hediye niye lanet ediyorsun? Hırslıyım, bir şey istiyorsam onun için sıkılmadan saatlerce çalışabilirim. Korumacı olduğumdan dolayı eğer sevdiğim kişilere zarar gelirse buna sebep olan kişiye karşı çıkabilirim ve ona karşı bir düello bile başlatabilirim. Hayır anlamıyorum o kadar zarar vermek istiyorlarsa birilerine rahatça kendimi belli edebilirim; ama değer verdiğim sayılı insanlara yaklaşmamalılar. Geçmişim hakkında kimse beni konuşmaya zorlayamaz, şahsen o kişiyi tersleyip bir daha bu konuyu açmamasını sağlayabileceğimi düşünüyorum. Zaten gülümsemediğim, sinirlendiğim anlar epey azdır ve öyle bir durumda karşılaşmamamız çok daha iyi olabilir. Karamsar kişilerden genellikle uzak dururum, onların sorunlarını dinlemekle vakit harcayacağımı sanmıyorum.

Geçmişin Karışıklığı
Size ailem hakkında en ufak bir şey söyleyemeyeceğim çünkü işin doğrusu onlar kim bende bilmiyorum. Bir noel gecesi genç bir bayanın alnıma küçük bir öpücük kondurduğunu ve bana veda ettiğini hatırlıyorum; ancak hepsi o kadar. O bayan hizmetkarlarımızdan biriydi sadece. Evet, varlıklı bir aileden geliyorum ve bir gün onların mirasını alacağımın da farkındayım, yine de kim lanetli malları ister? Tek akrabamız olan büyükannemin yanına gönderildik ki bizden nefret eder. Alnına düşen saçlardan birini geriye atıp sigarasından üflerdi ve tiksinme dolu bir bakış atıp dadımızı çağırırdı. "Bunları al başımdan", "Lanet olası çocuklar" veya "Bunlardan nefret ediyorum" sözlerini sıkça duyardım, bu yüzden midir bilinmez hemen hemen iki yıl boyunca gülmemişim. Bizi -ya da beni- 'bir gün adam oluruz' niyetiyle sıkı bir eğitim programına sokmuştu ve bu tamamen çıkarları içindi. Kendi popülaritesini arttırmak için kullanılıyorduk, işin kötü tarafı bunu biliyorduk da. Lakin ağzımızı açtığımız gibi bizi kapı dışarı edeceğinden haberdarmışım ve bu yüzden sessizce istenileni yaparmışım. O yaşlı bunak, ben mirası alınca ona vereceğimi falan düşünüyordu, ne saçmalık! Bizden nefret eden biriyle yaşmak pey zormuş. Yedi yaşıma bastığımda oradan kurtulmanın sevinciyle gülümseyebilmişim, ben yokken Dora'nın o hayatta ne yapacağını düşünmüştüm ve ilk o zaman ikiz olmak istediğimi hatırlıyorum. Hogwarts'a gittiğimde o ilk yıl tamamen yüzümü gizlemişim. Ah, evet dadıma uzun, siyah bir cübbe almak istediğimdeki bakışı hatırlıyorum. Gölgelere saklanıp çehremi kimseye göstermedim, o uğursuzluğu görmelerine gerek yoktu. 'Arkadaş' kavramından yoksundum ve bu yüzden kimse bana yaklaşmazdı bile, istemezdim de. Profesörlerin bu yüzden fazla üzerime düştüğünü anımsıyorum, farklıydım. Derslerim oldukça iyiydi ve boş oturduğum hiçbir gün yoktu. Büyük annem sayesinde pek çok konuda bilgim vardı ve onları geliştirmekle uğraşıyordum. Altı saat aralıksız çalıştığımı hatırlıyorum, yüzüm bir süre sonra mimikleri olmayan bir hayalete dönmüştü. Aslında tatlı bir çocuk olmama rağmen özlem duyunca işler değişiyordu. Bir sonraki iki yıl Dora'nın da okula gelmesiyle sıradan bir çocuk oldum diyebilirim. Benim aksime büyük annem onunla o kadar uğraşmamış. O yıl benim için fazlasıyla iyi geçmişti. Derslerimde başarılıydım, Dora yanımdaydı ve büyükannem yoktu. Siyah cübbemi çıkartıp insanlara yüzümü göstereye karar verdiğimde bana yeni öğrenci gibi davranmışlardı. Kim tahmin edebilirdi ki aslında gerçek suretimin bu olduğunu? Sadece eğlenen, kendi dışındakileri umursamayan biri olmuştum ve yaşadılarım beraberinde Dora'ya karşı bir korumacılık vermişti. Artık istemeden bile onu kollayabiliyordum, sanırım olması gereken de buydu. Yaptığımız muzurluklarla "Gıcık Solianlar" olarak anılıyorduk. -ki hala öyle- Hayatım belli bir süre eğlence üzerine kuruluydu ta ki sonrasını düşünmeye başlayıncaya kadar. Biraz neşeli ama biraz da ciddi bir hava takınmayı anca dördüncü sınıfta başarmıştım. Aynı dönem sanırım ilk kez sevgi olaylarına buluştuğum dönemdi. Elbette öyle bir şey bilmediğimden gerekli değerleri vermiyordum kimseye; ama umurumda da değildi bu. Her neyse o yıl diğer iki kardeşimin varlığını öğrenmiştim ve aptal sevgili olaylarından çok daha önemliydi bu. Bunca zamandır Fransa'da yaşıyorlar, onlar'ın yanında. Bazen onlarla mektuplaşırdık. Devon'un iğrenç el yazısıyla yazılmış olan mektuplar sanırım çatı katına atılmıştı, madam'ımın söylediği gibi 'kağıt parçası onlar, ikizin veya kardeşini de boşver onlar değil sen mirasa sahip olacaksın', bu sözlerin ardından beni omuzlarımdan tutup sarsardı sanki bir işe yarayacakmış gibi. Dört kardeşin en büyüğüydüm ve sevgi hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu, onları koruyabilirsem olur diye düşünmüştüm başlarda ta ki Darcy -Devon'un diğer ruhu- bana bunun saçmalık olduğunu söyleyene dek. Kapana kısılmış bir oğlandan farksızdım. Onların yalnız olmadığını söylemişti Darcy bana ve hiçbir şey yapmamam gerektiğini. Madam'ımın beni kapı dışarı edemeyeceğini fark ettiğimde aslında epey geç kalmıştım ama önemli değildi. Yine beni sarsmak için elini kaldırdığı bir an kolunu yakalayıp ona beni kapı dışarı ederse mirastan en ufak bir pay alamayacağını söylediğimde kolunu kurtarıp bana vurmuştu sanırım. İçimdeki sinir ve yanağımdaki uyuşma duygusuyla nasıl baş ettim de odama gidip usulca bir kenara çömelip düşündüğümü bilmiyorum sadece zihnimde söylediklerim doğru olmasa vurmayacağı düşüncesi yankılanıyordu. Daha sonraları madam bana daha iyi davranmaya başlamıştı. Şikayet etmiyor aksine nasihat veriyordu. O yıl Hogwarts ekspresine binmeden önce sahte bir gülümsemeyle alnıma öpücük kondurmuştu. O sıcaklık, dört yaşımda hissettiğim sıcaklıkla aynıydı, çıkarlar mı? Hala bilmiyorum fakat bu yıl eksprese bindiğimde içimde hafif bir burkulma duygusu vardı. "Madam ne yapıyorsunuz?"
Klaus Joseph Solian
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Klaus Joseph Solian

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Klaus Joseph Solian   Klaus Joseph Solian Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 10:21 am

Klaus Joseph Solian 348ncdh

Klaus Joseph Solian Doraicon4
Inwëll Dora Solian
* Çok değerli kardeşim
* Kimseyle paylaşmam
Kurgu eklenecek *-*

*Dipnot*Irasshaimase: Hoşgeldiniz
Bibouroku: Not defteri

En son Klaus Joseph Solian tarafından Ptsi Mayıs 04, 2009 1:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Inwëll Dora Solian
Slytherin 4.Sınıf
 Slytherin 4.Sınıf
Inwëll Dora Solian

Galleon : 52
Taraf : Bu tür saçmalıklara gerek yok.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
Klaus Joseph Solian Imgleft83/100Klaus Joseph Solian Emptybarbleue  (83/100)

MesajKonu: Geri: Klaus Joseph Solian   Klaus Joseph Solian Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 12:46 pm

Klaus Joseph Solian Doraicon x Klaus Joseph Solian Doraicon2 x Klaus Joseph Solian Doraicon3
Klaus Joseph Solian Doraicon4 x Klaus Joseph Solian Doraicon5 x Klaus Joseph Solian Doraicon6

Ekleeğğğ *-*
Klaus Joseph Solian
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
Klaus Joseph Solian

Bilgiler
Ro Puanı:

MesajKonu: Geri: Klaus Joseph Solian   Klaus Joseph Solian Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 1:38 pm

Ekledim ama kurgu şeyedemedim ya sonra eklerim onu da *-*
Amaranthiné Ines Cross
Hufflepuff 5.Sınıf
 Hufflepuff 5.Sınıf
Amaranthiné Ines Cross

Galleon : 55
Taraf : Tarafsız, sadece kendi fikirlerini önemsiyor.
Sihirsel Soy : Safkan.

Bilgiler
Ro Puanı:
Klaus Joseph Solian Imgleft97/100Klaus Joseph Solian Emptybarbleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Klaus Joseph Solian   Klaus Joseph Solian Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 1:40 pm

Klaus Joseph Solian 94542078

Yeri sen ayarla da dersten sonra kurguyu ben yazarım *-*

Klaus Joseph Solian
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Klaus Joseph Solian
» Eärwen Lyn Solian
» Inwëll Dora Solian