AnasayfaEski ParşömenTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 155
Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 24
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   C.tesi Mayıs 02, 2009 11:43 pm~ A p r i l J a c q u é l i n e ~


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~ K i m l i k B i l g i l e r i m

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  Yaş" 20
  Doğum Yeri" Atina
  Doğum Tarihi" 21 Haziran
  Burcu" İkizler
  Uyruk" Yunanistan
  Bildiği Diller" Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca, İngilizce, Rumca
  Soy" Safkan
  Cinsiyet" Cadı
  Lakap" Jac - Lady'm
  Meslek" Karanlık Lady
  Taraf" Karanlık Taraf {Kendi Tarafı}
  Asa" Gümüş - Çınar, Ejderha teleği, 20cm...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~ D ı ş a r ı d a n B e n
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  Sarı saçları dalgalı ve uzundur. Kendinden rengi olan sarısı güneşte altın gibi parlar. Oldukça iyi bir vücudu vardır. Erkekler o geçtiğinde bakmadan yapamazlar. Açık kıyafetler giymeyi sever. Saçlarını dağıtıp dolaşmayı çok sever. Elleri oldukça hareketlidir. Vücudu kıvrak ve hareketlidir. Her türlü ufak yere sığabilir. Tek bir fazla kilosu yoktur. Dışarıdan çok sevimli görünür. Aptal sarışın tanımına uysada yüzünde ki ciddiyet onu her zaman korkulası biri yapmıştır. Kendinden emin duruşu sayesinden insanlar ona ters bir şey söyliyemezler. Konuşmayı sevmez. İçindekileri dökmek ona çok anlamsız gelir. İçinden gelen her türlü hareketi yapar. Ancak ona istemediği bir eşyi yaptıramazsınız. O hareketli vücut bir ölüm makinası gibidir. Sol kasığında her zaman yedek bir asası bulunur. Kısa eter ve ya dar pantolon giymeyi sever. Boyu çok uzun olmasada yapılıdır. Karın kasları oldukça iyidir. Çok güçlüdür. Bir kıza göre aşırı güçlü ve çeviktir. Kırmızı giymeyi çok sever. Kırmızı en sevdiği renk olduğundan üzerinde mutlaka kırmızı bir şey olur. Yeşil gözleri baktığı bütün insanları büyüleyebilir.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~ B e n i B e n Y a p a n Ö z e l l i k l e r i m
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Kendini beyenmişlik ve mükemmelliyet başlıca tutkularıdır. Asla doğrularından vazgeçmez. Hayatın ona getirdiklerinden nefret eder. Bütün hayatı boyunca acı çektiği için acı çektirmeyi sever. Gözünü kırpmadan ölüdürebilir. Asla ağlamaz ve ağlayanlara acımaz. Kendini dünyadan soyutlamayı öğrenmiştir. Dçvüş sanatlarının her türlüsünü bilir. Gerçek bir ölüm makinası gibidir. Kin ve acıya bayılır. Ölümün kutsal bir başlangıç olduğuna inanır. İçinde büyüyen iblis dışarı çıktığında kimseyi tanımaz. En sevdiklerine bile zarar verebilecek bir yapısı vardır. Kazanmak için her eşy mübahtır felsefesini kullanır. Kendine bile acı çektirmeye bayılır. Kan görmek onun başlıca tutkusudur. Konuşmayı sevmez. Fazla konuşanları susturmak için ses tellerini kestiği bilinmektedir. Asla acımaz ve affetmez. Kendince acı yöntemleri insanı delirtebilir. Bir çok büyücünün ve cadının ölümünden sorumludur. İyilik budalaları ve bulanıklardan nefret eder. Hogwarts'ı bitirmediğinden asla bir yere bağımlı kalmamıştır. Bakanlık onun ilk hedefidir. İntikam almak için her türlü yola başvurur. Kendi canını yakanın ölümüne acımaz hatta ölümün onu bir affetme olduğunu düşünür. İnsanları sebepsiz yere öldürebilir. Oldukça inançlıdır. Kendi inançları uğruna kurban vermekten çekinmez.


Spoiler:
 


En son April Jacquéline Fioré tarafından C.tesi Mayıs 02, 2009 11:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 155
Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 24
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   C.tesi Mayıs 02, 2009 11:44 pm

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~ G e ç m i ş i m
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~  Gözlerimizi açar açmaz güzelliklere kavuşmak isteriz. Oysa siz hiç gözlerini uykudan açtığı anca çığlığa boğulan bir kız çocuğu gördünüz mü? Ben gördüm. Hatta uykusunda bile çığlık atanı gördüm. Şimdi karşısında oturmuş izliyorum. İçimin acıması gerekse bile bir şey hissetmiyorum. Oysa daha çok küçük. Hogwarts’a bu yıl başlayacağını duydum. Ama bu onun için iyi olan. Aslında bu kadar açımasız değildim. Doğamda varmıydı bilmiyorum ama böyle olmamın sebebi ben değilim. Size biraz bahsedeyim.
  Titreyen bir vücutla sahanın ortasına sürükleniyorum. Ellerim terden sırıksıklam oldu. Daha demin aldığım haber beni bu hale soktu. Kaptan olak ilk maçım. Karşı taraf oldukça güçlü. Geçen yılın şampiyonalrı olan Ravenclaw takımı gülerek sahaya çıktılar. Uçuş Profesör’üm titrediğimi farketmedi. Kendimi bu yüzden şanslı saymalıyım. Hemen Qualiffe’I sahaya bıraktı. Benjamin hızla Qualiffe’I kaptı. Onu ben yakalamalıydım. Ama olmadı. Artık çok geç! Maçın ilerleyen kısımları. Ard arda sayı yiyoruz. Kimse doğru dürüst oynamıyor. Lanet olsun! Bir sayı daha attılar. Benjamin topla adeta dans ediyor. Hayır, bu maçı kaybedemem. Vurucuma yaklaştım. Elindeki büyük sopayı kaptım. Sinirle ilerliyorum. Bu maçı almalıyım. Blugder’I gördüm. Hızla ona gidiyorum. Evet, iyi bir vuruştu. Benjamin gözlerini irice açtı. Blugder hızla Benjamin’in kafasına çarptı. Tam on ikiden! Bütün seyirciler çığlık atıyor. Bu ne Profesör yere indi. Maç bitti! Olamaz, kazanmalıydım. Benjamin yerde. Kan görüyorum. Biraz daha yaklaştım. İşte orda kafa… kafası patlamış!
  Bu benim suçum değil. Bunun herkez farkında. Müdür bana kızgın değil. O sadece delirdiğimi düşünüyor. Maçtan önce aldığım haber buna yetti. Sinirden kudurmak üzereyim. İşte orda duruyor. Beni bekliyor. Bağıran Barakanın en uç odasında oturmuş. Bana bir baykuşla haber yollamak aklına galmiş sonunda. Ama bunu yapmak dahi sitememiş. Ona orda saldırabilirim. Ama bana dinlememi söyledi. Dinleyeceğim!
  Annem ve babamın katilini dinlediğime hala inanamıyorum. Elinde ki izden onun bir Ölüm Yiyen olduğunu hemen anladım. Zaten Baş Seherbazın Müdür’ümüze söylediği buymuş. Adam hararetli bir biçimde konuşmaya başladı. Anlattığına gore evimize girmiş. Baş Seherbazın hikayesine gore bu akdarı doğru. Ama Baş Seherbazın hikayesi burden sonra yanlış. Babamı hemen öldürmemiş. Aslında tek amacı göz korkutmakmış. Sonra, ne olduysa olmuş ve anneme saldırmış. Annem yerde çığlık atarak kalmış. Babamın elinde hiç bir şey yokmuş. Aslıdna pardon bunu izlemekten hoşlanmış bile. Annemin bir yük poşeti gibi yerde kalmasından sonra derin bir kahkaha atmış. Etrafda ki komşuların onayıda bunu doğruluyor. Annem yerde kalınca bu iğrenç büyücü tuvalete gitmiş. Babam delirmiş başta yerdeki anneme bağırmaya başlamış. Sonra onun bu acılı haline aldırmadan tekmelemeye başlamış. Babamın elinden alan gene bu Ölüm Yiyenmiş. Babam bu sefer bu adama saldırmış. Adam bir anda o büyük laneti, söylemiş “Avada Kedavra!”
  Seherbazların geleceğine eminmiş. Bu yüzden hızla hareket etmiş. Öyle ki annemi o an öldürmeye bile zamanı olmamış. Annemi yerde kan kusar bir biçimde bırakmış. Seherbazlar geldiğinde orda yokmuş. Gerçektende Baş Seherbaz’ın anlattığı böyleydi. Öyle ki orada olsa kurtulamazdı bile. O iğrenç yalancı Seherbaz bozuntusu oraya ilk varnamış. Annemi kurtulam şansı varken gözünün yaşıan bakmadan öldürmüş. Olaydan aklanmış ve olayı şöyle anlattı. Ölüm Yiyen oradaydı. Ona durmasını söylemiş ama durmamış. Sonunda büyüyü atmış. Ama o yeşil ışık kaçan adamı sıyırıp annemi vurmuş. Hadi ordan!
  Sinirden köpürüyordum. Müdür beni hızla Bağıran Baraka’da aramaya başlamış. Bulduğunda Ölüm Yiyen gitmişti. Orada karanlıkta yalnız ne yaptığımı sorduğunda sessiz kaldım. Artık delirdiğime kesin eminler. Hogwarts’a ara vermem gerektiğini söylediler. Hemen beni St.Mungo’a yolladılar. Oradakiler benim delirdiğime o kadar emindi ki beni iki hafta tek bir hücreye kapattılar. Delirmek üzereydim. Duvarları yumrukladım. Ama kimse yoktu. Buradan Çıkmalıyım! Sonunda bir gün o hasta bakıcı geldi. İki hafta sonunda ilk defa bir insan yüzü gördüm. Yağlı elleriyle bana yemek getirdiğini söyledi. Hemen Masaya yaklaştı. Cebinde ki asayı gördüm. Onu öldüreceğim. Masaya yemeği bıraktığında yağlı parmaklarıyla alnını sildi. Hızla üstüne atladım. Ellerini yere dayayıp asayı aldığımda şok geçirmişti. “Lütfen.. Lütfen yapma… Lütfen…” Bana yalvarıyordu “Lütfen!...” ama artık çok geçti. Ağzımdan çıkan o ufak cümleyle yeşil ışık yandı “Avada Kedavra!”
  Hızla soluk alıyordum. Beni gelip bulmalarını bekledim. O Baş Seherbaz'ı istiyordum. Hayır, kaçmayı istemiyordum. O benim ayağıma gelecekti. Yaklaşık iki saat geçti. Ancak kimse gelmedi. St.Mungo bir ölüm tabutu gibiydi. Sonunda yarı açık kapı gıcırdayarak açıldı. Ama beklediğim kişi değildi. Tam aksina Ölüm Yiyen duruyordu. Onun adı Arx’dı. Arx hemen gelmemi söyledi. Gitmek istemiyordum. Ama acele etmemiz gerekiyormuş. Beni oradan çıkarmasına izin verdim. Hızla Londra sokaklarından geçtik. Sonunda karargaha varmıştık. İçeri girdiğimde o oradaydı. Yüce Lord’m. En büyük odada karşısına bir adamı almış konuşuyordu. Adam “O çok toy. Hiç bir şeyi yok. Daha 17 yaşında bir kız. Öfkesi dışında bir şeyi yok.” Diyordu. Bahsettiği kişinin ben olduğumu hemen anladım. Hızla Arx’ın yanından geçtim. Elimde hala o yağlı hademenin asası vardı. Odaya öyle bir girdim ki konuşan adam hemen bana döndü. Onu ileride ki amsaya yatırıp boynuna asayı bastırdı. İşte o an en sevdiğim büyüy söyledim. “Creatus!” Adam sanki bir odunmuş gibi alev aldı. Çığlık atıyor ve yanıyordu. O kadar ki yüzümde bir gülüsmeme belirdi. Sonunda omzumda sıcak bir el hissettim. Döndüğümde o bana bakıyordu. Yüce Lord’m. Derin bir nefes aldı ve emreden bir tonda “Yeter April!” diye soludu. Hemen onu dinleyip büyüyü geri çektim. Lord yarı yanmış adama bakıp “Öfke veya kin, onda aradığım her şey var.” dedi. O an kendimi evimde hissettim. Gerçekten evimi bulmuştum. Lord’m beni kızı gibi görüyordu. Sanki ona ait bir parçaymış. Artık gerçek bir Ölüm Yiyen’dim. En genç Ölüm Yiyen. Yaklaşık bir yıl geçmişti. Bir yıl o kadar çabuk geçmişti ki hiç hissetmemiştim. Lord’dan dersler aldım. Görevlere ve baskınlara gittim. Eğitimim arrtık tamamlanmıştı. Ondan izin istedim ve hemen Verdi. Uzun bir yolculuğa çıkıyordum. İngiltere’i bir süre terkedecektim.
  Yolculuğun gereğinden uzun sürmüştü. İki yıl hiç bir yerde görünmedim. Yeni yerlere gittim ve bir çok yeni lanetler öğrendim. Artık tamamen bir savaşçı olarak yetişmiştim. Ama o haberle ben bile delirdim. Sırtımı yasladığım ve hayatta tek değer verdiğim kişi ölmüştü. Yüce Lord’m. Hala içimde onun acısı var. Onu asla unutmayacağım. O benim ben onun ailesiydik. Gene aynı adam. Lord’umun bakanlığa düzenlediği baskında Baş Seherbaz Arthur Fring onunla duello talep etmiş. Hiç bir Ölüm Yiyen bu işe karışmamış. Büyük bir düelloymuş. Ama sonunda seherbaz bozuntularından beklenecek bir eşy olmuş ve bir seherbaz Lord’uma beklenmedik bir büyü atmış. Baş Seherbaz hemen dikkatinin dağılmasını fırsat bilerek onu rada öldürmüş. Ah.. Lord’m.. Orada olsaydım onu kurtarırdım. Bu benim suçum. O adamı öldürmenin vakti artık çoktan gelmiş ve geçiyordu!
  Hemen İngiltere’ye geri döndüm. Karargaha uzun sure gitmedim. Bütün Ölüm Yiyenler kaçmıştı. Karargah’da olduklarına emindim. Ama hiç gitmedim. Başta hesabım görülmeliydi. Baş Seherbazı iki hafta izledim. Artık içtiği suyun bile litresini biliyordum. O gün hava kapalıydı. Baş Seherbaz her zaman ki saatinde Bakanlıktan çıkmış ve köşede ki pastaneden çörek almıştı. Yürüyerek evine gidiyordu. Londra’da büyü yapmayı pek sevmiyordu. Eve gittiğinde onu bekliyordum. İçerisi çok karanlıktı. Ama bunu sorun etmedim. İlk bulduğum koltuğa oturdum ve beklemeye başladım. Sonunda kapı sesi geldi. Işık açıldığıdna şok sırası bendeydi. Evin en büyük duvarında bir kadın resmi vardı. Bu annemin resmiydi!
  O kadar büyüktü ki bütün duvarı kaplıyordu. Adam korkuyla bana yaklaştı ve hemen kim olduğumu sordu. Aklıma gelen ilk şey o büyük resmi göstererek “Bu kadının kızıyım!” diye bağırmak oldu. Adam korkuyla geriledi ve ağzından tek bir sözcük çıktı. “April!” Ama artık çok geçti. Onun boynuna atlamış ve resmin hesabını sormaktaydım. Asasını salonun diğer ucuna fırlatmıştım. İşkencelerin arasında çıkan bir kaç kelimeden onun gerçek babam olduğunu anladım. O iğrenç adamın geninden geldiğimi. Kendimden bile o an nefret ettim. Bu sefer gene birisi bana yalvarıyordu. Ama bu adam benim babamdı. Nefretim onun geninden gelmemi engellemiyordu. Ama onu öldürmemi sağlıyordu. Ağzımdan çıkan tek cümle “Avada Kedavra!”
  Yerde yatan adamın cesedini orada bırakarak karagaha döndüm. Oraya vardığımda bütün Ölüm Yiyenler haberi almış kutluyorlardı. İçeri girdiğidme herkez beni korkuyla ve saygıyla süzdü. Derin bir iç çektim ve kendimi arka odalardan birine doğru sürükledim. Oraya giderken koridorda biri dikkatimi çekti. Bir çocuk ona “Lord’um…” demişti. Başımı çevirdiğimde benden sadece 2 - 3 yaş büyük birini gördüm. O kadar muhteşem duruyordu ki gözlerimi alamadım. İleride bir Ölüm Yiyenle derin bir konuya dalmıştı. Beni gördüğünde bir an durdu. Bende ona baktım. İşte oradaydı. Ölüm Yiyenler’in konuşmasından adının James olduğunu öğrendim. Hemen yanıma gelmiş ve üzgün olduğunu söylemişti. O zaman teşekkür etmiş ama ona ‘Lord’ diyememiştim. Babam gibi gördüğüm bir adamı ve nefret ettiğim gerçek babamı kaybetmiştim. Ama o an orda duran yeni Lord bana her şeyi unutturdu gibi. Artık onla hiç ayrılmıyordu. Hatta o kadar güzel bir şey olmuştu ki bana artık “Lady’m” diyordu. Sonunda mutluydum. Ona verdiğim sözü hep tutucaktım. “Gerekmediği sürece birini öldürme.”
  Şu anda burda çığlık çığlığa bağıran kız sayılmazdı. Onu kendi iyiliği için öldürüyordum. Beni gibi olmaması için, benim gibi herkezden nefret etmemesi için… Aynı genlerden gelmemeiz bir şey farketmezdi. Eski {Ölü} Baş Seherbaz’ın kızı olamsıda. O benim iyilik yaptığım biriydi. Sonunda derin bir enfes aldım. Hayat boyu çekiceği acılardansa bu lanetin acısı daha iyiydi. Sonunda o iki kelimeyi söyledim ve ufak bedeni arkamda bırakarak oradan çıktım.”Avada Kedavra!”

_________________...:Karanlık Lady:....


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 155
Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 24
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   C.tesi Mayıs 02, 2009 11:44 pm

~ E k l e n m e k İ ç i n

Ad - Soyad "
Korgu "
İki İcon "
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz "
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki "

Tam olarak doldurmadan başvurmayın lütfen!!! Eksik başvuruları eklemeyeceğim!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~ İ l i ş k i l e r i m
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
{
James Dean Caliente }  ~~
  Sevgilim... Lord'm... Sahip olduğum her şeyim. Sensiz hiç bir şey yapamayacağımı biliyorum. Bu hayatta biri sana bir şey yaparsa ona çektireceklerimin yanında ölümün kutsallığı bile az kalacaktır. Hiç bir zaman seni tehlikeye atamayacağımı biliyorum. O gün seni gördüğümde anladım. Onların yanında bana baktıpın an bütün acılarım gitti. İçimi kaplayan yıkılmışlık duygusu kendini zafere dönüştürdü. İşte o an sen benim oldun. Hiç bir zaman değişmeyecek bir şekilde benimdin. Bunu biliyordum. Bunu her hüceremde hissediyordum. Sana her dokunuşumda içimi okşayan bu duygu beni daha güçlü kıldı. Senin yanımda olmadığın bir hayat artık düşünemiyorum. Öyle bir hayat varsa bile ben kabul etmiyorum. Zor kullanmam gerekirse yapacaklarımı en iyi bilen sensin bu yüzden sana yemin ediyorum."Ne pahasına olursa olsun, senden AYRILMAYACAĞIM!"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


{
Clementine Schmitz}  Bu Ufaklığı gerçekten sevdim. O bilmesede Hogwarts'da onu izliyorum. Gerçek bir gelecek vaat ediyor. Sanırım ileride gerçekten iyi bir Ölüm Yiyen olabilir. Ders notları güzel. Oldukça zeki.. Benim gibi acı çekmesini istemem ama acıya duyarlı olmalı. Ölümün kutsallığını görmeli. Ancak o zaman tam anlamıyla bir Ölüm Yiyen olabilir. Diğer toyların aksine bu kız iyi bir iş çıkartır. Hem güzel, hem zeki onda kendi gençliğimi görüyorum. Sanırım gerçekten sevdiğim bücürlerden. İleride onunla iş yapmak için sabırsızlanıyorum. Çabuk büyü ufaklık!


{ Eurydine Nores Violét }
  Oldukça iyi bir tip. Bana sadık olmasını sevdim. Aslında onunla tanıştığımda güzelliğinden etkilenmiş ve biraz olsun içerlemiştim. Ancak kendi güzelliğimi geçebilecek bir akdın tanımadığımdan bu içerlemem hemen kayboldu. Barına sıklıkla uğramak istiyorum. Beni orada görürsen şaşırma. Seninle iyi vakit geçireceğiz gibi, ancak birde ben insanlara yakınlaşabilsem. Beni kendine çekebilen tek kişi james. Bu yüzden üzgünüm ama seni sevmeme rağmen soğuk davranırsam alınma. Bu sana karşı bir şey değil.


{ Kyle Matthew Miller }
  Karakterim hakkında duyduklarının benden korkmana sebep olduğunu biliyorum küçüğüm. Ancak emin ol bana bir zararın dokunmadıkça seni incitmem. Oldukça iyi bir ufaklıksın. Ayrıca benim eski binamdansın. Her ne kadar söylemek istemesemde o binadan meyzun olucak olsam Quidditch Kaptanlığımı sana bırakırdım. Evlat, kendini geliştir ve sakın unutma "Kendinden başka korkman gereken biri yok!"


{ Craig A. Andre }  Bu çocukta gelecek görüyorum. Bana saygısı var ama pek birini önemsemiyor. Oldukça başına buyruk. Aslında bu kötü bir özellik ama onun işine yararsa mutluluk duyarım. Umarım bu başına buyrukluk benim karşımda olmaz. Çünkü onu öldürmekten çekinmem. Gerçekten yararlı olabileceği gibi tehlikede arz ediyor. Dikkatli olunmalı ama fazla önemsenmesi gereken birine benzemiyor.


{ Inwëll Dora Solian }  Bu kızın bu binaya girmeyi nasıl başardığını anlamadım. Oldukça saygısızsın evlat. Kendine dikkat et ters anımda dayanamayabilirim. Senin gibi savunmasız bir ufaklığa zarar vermekle kendimi yormak istemem. Sonra birde seni korumak isteyen seherbazlarla uğraşmak var. O kadar uğraşacka vaktim bile yok. O yüzden kendine dikkat et ufaklık. Beni dinle."Saygı sınırlarını geçip sabrımı zorlama!"


{ Claudia Wasseliné }
  Bu kıza ufaklık demeye dilim varmıyor. Adeta bir dahi. Gerçekten büyülü bir zekan var küçüğüm. Kendini iyi değerlendir ve benim karşımda olmak gibi bir hata yapma. Karakterin ve soğukkanlılığın beni her ne kadar etkilese de rakiplerimi ve düşmanlarımı öldürmekten çekinmem. Bu kadar büyük bir kayıp istemiyorum küçüğüm. Ama bana başka şans bırakmamandan kokuyorum. O yüzdne sana öenrim."Kararını hemen ver!"


{ Sonia MicheLLe WiLLiams }
  Ah.. İleride benim yerime geçmek isteyen biri daha.. Buna inanmıyorum. Neden herkezin yerimde gözü var ki? Kusura bakmayın ama daha çok gencim ve emeklilik gibi bir eşyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum. Bakanlıkta tek göz odada oturmuyorum ya küçüğüm bu işin sonu ya ölüm ya ihtişamdır. Sana sözüm."Hayallerini değiştir!"

_________________...:Karanlık Lady:....
En son April Jacquéline Fioré tarafından Paz Mayıs 03, 2009 4:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Clementine Schmitz
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 58
Galleon : 67
Doğum tarihi : 09/03/94
Kayıt tarihi : 01/05/09
Yaş : 24
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
97/100  (97/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   C.tesi Mayıs 02, 2009 11:50 pm

Ad - Soyad " Clementine Schmitz
Kurgu " Clementine April'a adeta tapmaktadır. Onun istediği her şeyi yapabilir. Onunla tanışmak, ona kendini sevdirmek ve onun favorisi olmak için her şeyi yapabilir. İleride onun gibi olmayı ümit eder.

İki İcon "
Spoiler:
 

Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Sana tapıyor, ölüyor, bitiyor Very Happy
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " http://phoenix-ro.forumsline.com/kimlikler-f6/clementine-schmitz-oo-t49.htm

hazır bakmışken 1-2 şey yazarsan sevinirim ^^

_________________


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 155
Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 24
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   C.tesi Mayıs 02, 2009 11:56 pm

Ekledim" Umarım yerini seversin. ^^

_________________...:Karanlık Lady:....


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eurydine Nores Violét
Domuz Kafası Sahibesi
Domuz Kafası Sahibesi
avatar

Mesaj Sayısı : 47
Galleon : 64
Kayıt tarihi : 02/05/09
Taraf : Rusya
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
70/100  (70/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 12:03 am

Ad - Soyad " Eurydine N. Violét
Kurgu " Euydine son derece sükse yapmış bir ölüm yiyen olma yolunda ilerlediğinden, seyahatlerinin biri sırasında karanlık lady ile tanışmıştır. Onu sevmiştir, çünkü kendisine yakın bulmuştur. Sanki zalimliğini ondan almış gibidir. Onun muhabetinden keyif alır, son derece akıllı olduğunu öğrenir. O günden sonra ara sıra tekrar karşılaşırlar ve Eurydine one saygı duyar.
Karakterim Hakkında Düşünceleriniz " Bu karaktere bayılıyorum, zaten Lady olmanın ne demek olduğunu biliyorum, yakışıyor gibi.Karakter özelliklerini ele alıcak olursak, aynı şeylerden hoşlandığımız ve aynı tarafta olduğumuz söylenebilir.

Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki " Eurydine hırslı, ihtiraslı, güzel, insanlara acı çektirmekten zevk alan, ama sevdiklerine son derece bağlı bir karakter. Ailesinin neredeyse her bireyi aydınlık tarafta olmasına rağmen, o kötülüğü seçmiştir. İçinde yatanın bu olduğunu biliyordur. Çevresindeki hiç kimseye benzemiordur, insanlara bakışı onu diğerlerinden kolayca ayırabilir. Zalim, çekici, ve eğlence düşkünüdür.
İki İcon "


x

_________________


I'm the bad sister, the bad blondie*


En son Eurydine N. Violét tarafından Paz Mayıs 03, 2009 12:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kyle Matthew Miller
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 54
Galleon : 65
Kayıt tarihi : 01/05/09

Bilgiler
Ro Puanı:
92/100  (92/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 12:05 am


Kyle her ne kadar yüzyüze tanışmış olmasa da, Karanlık Lady olarak bilinen April'ın methini çok duymuştu. Onu görenler çok fazla yaşamaz deniliyordu, ayrıca güzelliğinin dillere destan olduğu biliniyordu. Kyle için önemli olan da buydu zaten.

Karakterin hakkında düşündüklerim: Tamamiyle hayran olunası biri. Ancak beni asıl ilgilendiren kısım güzelliği. ^^

http://phoenix-ro.forumsline.com/kimlikler-f6/kyle-matthew-miller-t124.htm
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Craig A. Andre
Slytherin 3.Sınıf
 Slytherin 3.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 55
Galleon : 68
Doğum tarihi : 11/10/94
Kayıt tarihi : 02/05/09
Yaş : 23
Taraf : Boston
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
75/100  (75/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 12:08 am

Spoiler:
 
Kurgu; Craig, seni 9 yaşından beri tanıyor. Seni pek fazla, önemsemese de bir *Lady* olduğun için, sana saygı duymak zorunda bunu da biliyor. Seni fazla, umursamasa da, senin gücünün de farkında. Eğer, ölüm yiyen olursa, senin en yakınında olup; Seni iyice takip etmek istiyor.
İstediğim Yer; Merak ettiğim, Gelecek Gördüklerim
İcon;

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Inwëll Dora Solian
Slytherin 4.Sınıf
 Slytherin 4.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 40
Galleon : 52
Kayıt tarihi : 02/05/09
Taraf : Bu tür saçmalıklara gerek yok.
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
83/100  (83/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 2:08 am

x x
x x


~ Inwëll Dora Solian

~ Dora Jacquéline hakkında sadece çok küçük bir bilgiye sahiptir; o bilgi ise Dark Lady olmasıdır. Bunun dışında herhangi bir bilgiye sahip değildir ama insanların ondan korktuğunu çok iyi bilir. Fakat kendisinin korkmadığı açıkça ortadadır. Eğer karşısına geçip konuşacak olursa asla saygılı bir ifade takınmaz.

~ Senin tamamen yapmacık birisi olduğunu düşünüyor, Dora. Kendisi için asla bir idol olamayacaksın ve senin zararın olmazsa kendisininde zararı olmayacağını herkese söylüyor.

~ Kışın elini bir kar yığının içine sokup bir daha çıkaramadığını hiç düşündüğün oldu mu? Eğer Dora'yla arkadaş olacaksan bu durumu bir kez düşün. Çünkü kendisiyle tanıştığın andan itibaren seni kendisine çekme yeteneğine sahip birisidir ve bir daha asla seni rahat bırakmaz. Dışardan o kadar tatlı bir kız olarak durur ki Dora'nın masum birisi olduğunu düşüne bilirsin. Fakat tanıdığında sana yaklaşım biçimi farklı olabilir. Eğer gerçekten sana ısındıysa Dora'yla her türlü işe kalkışa bilirsin; çünkü sana güveniyordur. Ama ne olursa olsun her zaman ilk 'selam'da soğuk davranır ve bu yüzden pek arkadaşı olduğu söylenemez. Çılgın birisi dene bilir belkide. Her taşın altından çıkabilir ve küçükken evlerine yollanan şikayet mektuplarını olayın içine katmıyorum bile. Dora'ya lolipop vererek ona her şeyi yaptıra bildiğinizi düşündürmek için elinden gelen her şeyi yapar. Ama bir işe girdiyse onu kesinlikle yanlış veya kötü bir şekilde bitirir. Ağzından hiç çıkarmadığı lolipoplarının sayısını kendisi bile unutmuştur. Her an Dora'yı müzik dinlerken ve söylerken görebilirsiniz. Müzik türü olarak kendisine uygun olarak gördüğü tek bir tür vardır; Punk! Giyinişi ne kadar o tarzı andırmasada tam bir Punk hastasıdır. Dora'yla oturup saatlerce müzik muhabbeti yapabilirsin; ama sonunda seni tanımıyormuş ibi yapıp olduğu yerden kalkıp gidebilir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Claudia Wasseliné
Ravenclaw 5.Sınıf
Ravenclaw 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Galleon : 41
Doğum tarihi : 26/11/94
Kayıt tarihi : 01/05/09
Yaş : 23

Bilgiler
Ro Puanı:
98/100  (98/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 10:30 am

Claudia Wasseliné
Clementine'in yanında gördüğün kız. Ravenclaw, 5.Sınıf. Claudia'nın zekasını, hırsını, becerisini ve yeteneklerini görüyorsun ayrıca yüksek büyü gücüne sahip olduğunu biliyorsun. Soğukkanlılığı ve kendine güveni senin hoşuna gitmiş olmalı. Daha tarafını seçmese de Clementine onu etkilemeye çalışıyor ve de sen onun kendi tarafına katılmasını istiyorsun.

Karakterim Hakkında Düşünceleriniz" Gücü gerçekten ben etkiliyor, hırsı çok yüksek. Tuttuğunu koparan biri. Sonuçta bazı hatalar yapmış olsa da bu kadar güce ve ihtişama sahip olması onun zekasını gösterir. Bana göre saygı gösterilmesi gereken biri. Clementine senden övgüyle bahsederken senin iç yüzünü merak ediyor. Normalde kendinden büyüklere çok iyi gözle bakmaz, kusurlarını bulur.
Karakter Özellikleriniz ve ya Lejant Linki "
http://phoenix-ro.forumsline.com/kimlikler-f6/wasseline-claudia-t68.htm

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 155
Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 24
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 1:30 pm

Hepiniz eklendiniz ^^

_________________...:Karanlık Lady:....


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Sonia Michelle Williams
Slytherin 5.Sınıf
 Slytherin 5.Sınıf
avatar

Mesaj Sayısı : 30
Galleon : 42
Doğum tarihi : 11/08/93
Kayıt tarihi : 01/05/09
Yaş : 24
Taraf : Ölümyiyenler!
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
93/100  (93/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 1:36 pm

Sonia MicheLLe WiLLiams

Ahh... Bu ne büyük bir şans! Sonia, kendini bildi bileli Karanlık Taraf için çalışmaya can atıyor ve istediği en büyük şey Karanlık Lady veya onun en büyük yandaşı olabilmek! Uzun zamandır bunun için fiziksel ve ruhsal eğitimler alıyor.
Sonia, size ve sahip olduğunuz güçlere büyük bir hayranlık duyuyor. Güç sahibi kişiliğinizi örnek alarak girdiği birçok okulda sorun çıkardı. Sizin bu ünvanı hakkınızla taşıdığınızı düşünüyor.

http://phoenix-ro.forumsline.com/kimlikler-f6/sonia-michelle-williams-t69.htm
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
James Dean Caliente
Karanlık Lord - Yönetici
Karanlık Lord - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 123
Galleon : 172
Doğum tarihi : 24/12/90
Kayıt tarihi : 23/04/09
Yaş : 27
Taraf : ^^ Karanlıkk
Sihirsel Soy : ^^ Safkann

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 3:55 pm

Lord'unu ekle bakalım ... Yerimi beğenmessem yakarım uleynn bu başlığı ... Suspect

_________________


... Savaşan Kaybedebilir , Savaşmayan İse Çoktan Kaybetmiştir ...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://phoenix-ro.forumsline.com
April Jacquéline Fioré
Karanlık Lady - Yönetici
Karanlık Lady - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 155
Galleon : 234
Doğum tarihi : 30/08/93
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 24
Taraf : Dark Side
Sihirsel Soy : Safkan

Bilgiler
Ro Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~   Paz Mayıs 03, 2009 4:10 pm

Ah.. Lord'm yerini elbette beyeneceksin. Hemen ekledim.

Sonia canım senide ekledim ^^

_________________...:Karanlık Lady:....


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
April Jacquéline Fioré {Karanlık Lady}~
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Phoenix ! ~ Harry Potter Rpg :: Büyücüler ve Kimlikleri :: Karakterin :: Kimlikler-
Buraya geçin: